מחיר של קלנועית יד 2

טווח המחירים של קלנועיות יד 2 יכול להשתנות בצורה נרחבת מאוד. אתם יכולים למצוא קלנועיות יד 2 בפחות מ- 3,000 שקל, וכמו כן אפשר למצוא קלנועיות יד 2 ביותר מ- 10,000 שקל.

כל קלנועית שונה מאוד מהשניה, ואתם תשימו לב לזה במיוחד כאשר תתחילו לבצע את נסיעות המבחן שלכם.

לכן אנחנו ממליצים לא לקנות על המקום את קלנועית הראשונה שבדקתם, אפילו אם היא מאוד מוצאת חן בעיניכם. עדיף לחזור הביתה ולחשוב בצורה שקטה יותר. אנחנו ממליצים לנסות ולבדוק לפחות 3 או 4 קלנועיות לפני שאתם מבצעים החלטה הסופית.

סוגי קלנועיות יד שניה

אפשר למצוא את כל הסוגים של קלנועיות בשוק הכלים המשומשים, כגון: קלנועית מתקפלת יד 2, קלנועית זוגית יד 2, קלנועית יחיד יד 2 וכדומה. כמו כן ישנן גם קלנועיות יד 2 עם פיקוד שבת.

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  053-530-7788


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  עדיף לקנות קלנועית יד 2 ממוסך קלנועיות

  כאשר מחפשים לרכוש קלנועית יד 2 או קלאב קאר יד 2 ישנם יתרונות רבים לרכישה של הקלנועית אצל מוסך מוסמך. אם אתם רוכשים את הקלנועית יד 2 מחברה מסודרת ולא ישירות מאדם פרטי אתם יכולים להיות בטוחים שהקלנועית עברה את כל הבדיקות והתיקונים הדרושים.

  כל קלנועית יד 2 שמגיעה למוסך קלנועיות מסודר, עוברת בדיקות של טכנאי מוסמך אשר עובר על כל האלמנטים של הקלנועית כדי לוודא שאין שם בעיות. במידה והטכנאי מוצא בעיה, המוסך דואג לסדר אותה, כך שאתם תקבלו קלנועית במצב מצוין.

  לרוב מדובר על דרך בטוחה יותר לרכוש קלנועית, כך הסיכוי לתקלות פוחת משמעותית מאשר קניה ישירה מאדם פרטי. הקלנועיות שמגיעות למוסך לרוב עוברות שיפוץ מקיף על ידי איש מקצוע מנוסה, עושים החלפת חלקים עם בלאי גבוה, מחליפים למצברים חדשים, וגם טיפול קוסמטי אם צריך.

  אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא שלרוב המוסך נותן אחריות על הקלנועיות המשומשת לתקופה של בין חצי שנה לשנה. כך שתוכלו להיות רגועים כאשר אתם יודעים שבמידת הצורך, תמיד תקבלו שירות ועזרה ממוסך הקלנועיות.

  ההמלצה שלנו

  ישנו סיכון גבוה יותר כאשר קונים קלנועית יד 2, מאשר לקנות קלנועית חדשה. אם החלטתם לקנות קלנועית יד שנייה, הדרך הטובה ביותר היא לקנות אותה ממישהו שאתם מכירים, כמו קרוב משפחה, חבר שאתם בוטחים בו או דרך מוכר קלנועיות אמין וישר.

  אם בכל זאת אתם מעדיפים לבצע את הקניה בעצמכם, עשו זאת לפי הרשימה שהכנו כאן. שיהיה בהצלחה!

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   053-530-7788


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   איך לבחור קלנועית יד שניה למכירה

   אם אתם מחפשים קלנועית חשמלית יד 2 לעצמכם, לחבר או למישהו קרוב, כנראה שכבר נתקלתם בכמה וכמה הצעות. דרך מוסך קלנועיות, איש פרטי, מודעה באינטרנט וכדומה.

   אז בטח כבר ראיתם קלנועית שעושה רושם טוב, המחיר שלה משתלם, היא נראית במצב טוב – קלי קלות למצוא ככה נכון? אז זהו שלא.

   המון אנשים מגיעים אלינו לרכבי אמירים ומספרים לנו שהם קנו קלנועית יד שנייה, שאמרו להם שהיא "במצב מצוין" הקלנועית "שמורה" והיא ממש "כמו חדשה". ולאחר 3-6 חודשים של בעלות על הקלנועית הם התחילו לחוות בעיות רציניות, או שהם פשוט נתקעו איתה באמצע הנסיעה משום שהבטריה שלה גמורה וצריך להחליף אותה.

   כמובן שיכול להתמזל מזלכם ואתם יכולים ליפול על קלנועית שמורה שדאגו לה היטב, ואפשר להינות ממנה מאוד. הבעיה היא שפשוט אי אפשר לדעת זאת לפני.

   זו הסיבה שהכנו לכם רשימה של שאלות ודגשים שכדאי לשים אליהם לב, כדי להימנע מלעשות בחירות גרועות כאשר קונים קלנועית יד שנייה.

   דגם ויצרן הקלנועית יד 2

   הרבה לפני שאתם בכלל פונים למוכר כדי לראות את הקלנועית, בדקו מיהו יצרן הקלנועית ומהו הדגם הספציפי של הקלנועית. מידע זה יאפשר לכם לבצע מחקר מקדים, אשר יתן לכם יתרון משמעותי לפני שאתם נפגשים עם המוכר.

   בדקו שהמאפיינים של הדגם תואמים לצרכים שלכם, בדקו:

   • קיבולת משקל: וודאו שהקלנועית יכולה לסחוב משקל מספק לצרכים שלכם.
   • טווח המרחק: בדקו את המרחק המרבי שהקלנועית יכולה לנסוע בטעינה אחת בלבד.
   • מהירות מרבית: במידה וחשוב לכם להגיע למהירות גבוה או להיפך, וודאו מהם טווחי המהירות של הקלנועית, והאם יש אפשרות לעבור לחצי מהירות בלחיצת כפתור.
   • תוספות ופיצ'רים: בדקו מהן התוספות הנלוות, כפתורי השליטה מההגה, תאורה, גג האם הקלנועית מגיעה עם ארגז וכל מאפיין אחר אותו אתם צריכים לנסיעה היום יומית שלכם.

    להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
    053-530-7788


    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    מתי בפעם האחרונה הקלנועית יד 2 הייתה בשימוש

    מידע זה יתן לכם הערכה על מצב הבטריה של הקלנועית, לדוגמא: יכול להיות שהקלנועית ישבה ללא שימוש במשך כמה חודשים, מקרה כזה יכול צריך לכם נורה אדומה משום שבטריה זקוקה לשימוש קבוע בו היא מתרוקנת ונטענת מחדש.

    כאשר הבטריה לא בשימוש במשך זמן רב, זה יכול להשפיע משמעותית על היכולת שלה להגיע לטעינה מלאה ולספק אנרגיה מלאה למנוע הקלנועית.

    ככל שהקלנועית לא הייתה בשימוש ככה גובר הסיכוי שיהיה צורך בהחלפת הבטריה בעתיד הקרוב. היוצא מן הכלל במצב הזה הוא, שהקלנועית הייתה מחוברת למטען במשך כל הזמן שבו היא לא הייתה בשימוש, משום שזה מונע מהבטריה להתרוקן ומאריך את אורך החיים שלה.

    נקודה למחשבה: הצורה הטובה ביותר לאחסן קלנועית היא להשאיר אותה מחוברת למטען בכל זמן שהיא לא בשימוש.

    קלנועית מריץ סגורה עם כיסוי

    החנות שבה הקלנועית המשומשת נרכשה במקור

    בדקו תמיד – מאיזו חנות הקלנועית נרכשה כאשר היא הייתה חדשה לגמרי, ועל שם מי היא נרכשה. ככה תוכלו להתקשר לחנות המקורית ולברר פרטים על הדגם הספציפי.

    תוכלו גם לברר את היסטוריית השירות והתיקונים שהקלנועית קיבלה כדי להבין טוב יותר את המצב שלה והאם יש לה בעיות שצריך להתייחס אליהן. כמו כן, כך גם תהיה לכם כתובת ליצירת קשר במקרה של תקלה או צורך בשירותי תחזוקה.

    נסיעת מבחן על קלנועית חשמלית יד שניה

    הגה של קלנועית וולוית

    וודאו לקחת את הקלנועית לנסיעת מבחן מקיפה. השתדלו לעשות את הנסיעה עם חבר או קרוב משפחה, אשר יתן לכם חוות דעת שניה ויעזור לכם להתרשם מהקלנועית בצורה נכונה.

    במהלך הנסיעה שימו לב למד הבטריה ומה הוא מראה באותו רגע, המד לא צריך להשתנות במהלך נסיעת המבחן. כיום רוב הקלנועיות החשמליות יכולות לנסוע בין 20 ל- 50 קילומטר בצורה רצופה, לכן נסיעה 5-10 דקות לא אמורה להשפיע על מצב הבטריה.

    אם אתם רואים שהייתה השפעה בנסיעה ומד הבטריה ירד, זה יכול להיות סימן לכך שהבטריה לא מתפקדת בצורה אופטימלית, וכנראה שיהיה צורך להחליף אותה בזמן הקרוב (העלות לכך היא בסביבות ה- 1,500 ש"ח).

    בדיקת מתלים של הקלנועית יד 2

    הקפידו לנסוע עם הקלנועית גם בדרכים פחות נוחות, עלו איתה על בורות ומהמורות שאתם מוצאים בדרך ונסו לאתגר אותה במהלך הנסיעה. זה יאפשר לכם להרגיש האם המתלים עובדים כמו שצריך. אתם הרי לא רוצים שכל בור קטן בדרך יגרום לקפיצות גדולות ויפגע בנוחות הנסיעה.

    הנסיעה בקלנועית חשמלית צריכה להיות רגועה וחלקה, ואתם אמורים להרגיש בטוחים לגמרי שהקלנועית יודעת להתמודד היטב עם האתגרים שהדרך מציבה לה.

    ביצוע בדיקת רעשים לקלנועית יד 2

    נסו לשים לב אם אתם שומעים רעשים מוזרים במהלך הנסיעה, כל מיני חריקות ורעשי שפשוף למיניהם. בצעו פניות חדות ושימו לב אם אתם מצליחים לשמוע רעשים שלא אמורים להיות.

    בצעו נסיעה לאחור, בלימה חזקה ופעולות נסיעה אגרסיביות יותר, ובדקו אם אתם מצליחים למצוא רעשים מחשידים.

    בדיקת הצמיגים של הקלנועית המשומשת

    צמיגים של קלנועית

    שאלו את המוכר האם ומתי הצמיגים הוחלפו בפעם האחרונה. תעברו עליהם בצורה יסודית, ותבדקו אם הם נראים שחוקים או שיש עליהם פגמים.

    במידה והצמיגים נראים שחוקים, כנראה שיהיה צורך להחליפם בעתיד הקרוב וזוהי הוצאה נוספת שכדאי לקחת בחשבון כאשר אתם סוגרים עם המוכר על מחיר הקלנועית.

     להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
     053-530-7788


     בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

     מאפיינים של קלנועית משומשת

     רוב הסיכויים שמוכר הקלנועית לא יחזיק במדריך המקורי אשר הגיע עם הקלנועית כאשר היא הייתה חדשה. לכן שאלו אותו מהם המאפיינים של הקלנועית, ומה יש לה להציע.

     הנה המאפיינים שרוב הקלנועיות אמורות להציע:

     • תאורה קדמית ואחורית
     • מכווני איתות
     • כיסא מתכוונן
     • ידיות ידיים מתכווננות
     • אפשרות להטיית ההגה
     • מראות צדדיות
     • שליטה במהירות הנסיעה

     קלנועית עם שני מקומות ישיבה

     עם איזה אבזור מגיעה הקלנועית החשמלית

     הקלנועית יכולה גם להגיע מאובזרת, זה נותן ערך נוסף משום שכל אביזר נלווה נמכר בנפרד ויכול לשפיע על ההוצאה הכוללת של הקלנועית.

     לדוגמא: כדי להוסיף ארגז אחורי גדול לאחסון של מטען בזמן הנסיעה, לרוב צריך לרכוש את הארגז בנפרד והוא יכול להגיע לכמה מאות שקלים. לכן, במידה והקלנועית מגיעה כבר עם ארגז מספק, זה יכול להשפיע על השיקול הסופי של המחיר.

     תמונות של קלנועית יד 2

     קלנועית פיקוד שבת קלנועית חשמלית גדולה רכב תפעולי קלנועית וולוית איך להעמיס קלנועית לרכב קלנועית אפיקים S3 קלנועית בריז 3 כיצד קלנועית יכולה לעזור לאזרחים ותיקים קלנועית מריץ קלנועית יחיד

     יקיר מלול

     כותב המאמר: יקיר מלול

     מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.