דף הבית / קלנועית טרולי / קלנועית אטו – ATTO

קלנועית אטו – ATTO

קלנועית אטו


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית אטו (ATTO) זו אחת הקלנועיות החדשניות ביותר הקיימות כיום בשוק. זוהי קלנועיות יציבה בגודל מלא אשר מתקפלת במהירות למזוודת טרולי, וניתנת לסחיבה בקלות ברכבת, במטוס או בתא המטען של המכונית.

  קלנועית ה- ATTO מתקפלת וחוזרת לגודלה המלא תוך פחות מ- 12 שניות. לטייל עם קלנועית אטו זה פשוט תענוג. היא מאושרת על ידי ה- FFA לעליה לטיסה, ואפילו אפשר לעלות איתה כמזוודת עליה למטוס. כשמגיע הזמן לעלות לטיסה, פשוט נוסעים איתה עד לשער הטיסה, מקפלים ברגע, ולוקחים אותה במטוס ביחד איתכם. קלנועית האטו יכולה גם להתחלק לשני חלקים שונים (חלק קדמי וחלק אחורי) כדי שתוכלו לאחסן אותה במקומות הקטנים ביותר, כמו בתא המטוס שנמצא מעל הראש.

  בין אם אתם בחופשה או שיצאתם לעשות סידורים, חיי הבטריה הארוכים של ה- ATTO תחזיק את הקלנועית נוסעת למשך מרחק רב. עם שטח אחסון מרווח מתחת למושב, כושר תמרון מרשים ומהירות מקסימלית מצוינת, הקלנועית טרולי הזו היא הפתרון המושלם לנסיעות וטיולים. 

  בטריית ה- 48V ליתיום תגיע לטעינה מלאה תוך ארבע שעות בלבד, והיא שוקלת פחות מ- 2 קילו. מד נורות לד יראה לכם מתי הבטריה מתחילה להיגמר, ואתם יכולים להסיר בקלות את הבטריה בשביל טעינה חיצונית נוחה. כוונו לכם את המושב בעזרת שלוש זוויות אפשריות והתאימו לכם את הגובה וזווית ההגה, לחווית נהיגה נוחה ביותר.

  למה קלנועית אטו מתאימה לך

  דגם הטרולי ATTO הוא קלנועית פרקטית, ניידת ואיכותית שמושלמת לאנשים שנמצאים הרבה בתזוזה. היכולת המרשימה של הקלנועית להתקפל ולהיפתח ליחידה קלה וקומפקטית מאפשרת לטייל בנחת וללא דאגות.

  יתרונות מרכזיים של קלנועית אטו

  • מגיעה בעיצוב חדשני ומרשים שאין לו מתחרים
  • קיפול מהיר ונוח אשר לוקח שניות בודדות ומשאיר אתכם עם מזווה הניתנת לגלגול
  • בנוסף לקיפול ניתן גם להפריד אותה לשני חלקים ובכך להקטין עוד יותר את שטח האחסון שהיא דורשת
  • בטריית ליתיום 48 וולט המחזיקה למרחק אשר שוקלת פחות מ- 2 ק"ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.