קלנועית זוגית דגם בריז 4

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-8700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועית בריז 4 (Breeze 4) היא קלנועית עם 4 גלגלים המיוצרת בקיבוץ אפיקים אשר נמצא בעמק הירדן, וזהו אחד הדגמים הפופולריים ביותר שלהם. הקלנועית יציבה ובטוחה ביותר והיא מעולה לנסיעה בחוץ, גם בשטח סלול וגם בשטח לא סלול. הבריז ארבע בעלת צמיגי אוויר חזקים, מתלה קדמי ואחורי, כמו גם פגוש קדמי ופגוש אחורי.

  YouTube video

  המושב של קלנועית הבריז מרווח מאוד ונוח להפליא, אפיקים גם הגדילו את גודל המרחק המקסימלי שהקלנועית מסוגלת להגיע בטעינה אחת בלבד, כל זה כדי להבטיח לכם שקט וחוסר דאגה כאשר אתם נוסעים בחוץ גם למרחקים גדולים יחסית.

  הבריז זו קלנועית זוגית גדולה המסוגלת להכיל שני נוסעים בנסיעה נוחה ומרווחת. שלושת המצברים שלה מניעים כוח רב לגלגלים, ומבטיחים נסיעה רצופה ללא בעיות, גם בעליות וגם בירידות תלולות.

  כמו כן קלנועית הבריז יכולה להיות גם קלנועית סגורה, יש שלד גג מותאם שמתחבר לשלדת הקלנועית, ובשילוב עם כיסוי ייעודי גורמים ביחד לסגירה מלאה של הקלנועית. כל זה כדי שגם בחודשי החורף הקרים ובגשמים לא תהיו חשופים לקור ולתנאי מזג האוויר.

  YouTube video

  הדגמים החדשים של הבריז 4 מגיעים עם צג אלקטרוני על גבי ההגה. בצג ניתן לראות את מהירות הנסיעה, ישנו שעון נוח, ניתן לשלוט במהירות הנסיעה, לבצע איתות להדליק אורות ועוד. כמו כן קלנועית הבריז ארבע בעלת פנסים קדמיים ואחוריים חזקים, המבצעים עמעום אוטומטי כאשר הקלנועית לא נמצא בנסיעה, כל זאת כדי לשמור על האנרגיה של המצברים.

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-8700


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   הקלנועית לרוב מגיעה למהירות מקסימלית של 13 קמ"ש וניתן לבחור ולהחליף בין שתי מהירויות שונות – מהירות מלאה או חצי מהירות. כך שגם נוסעים שמעדיפים לנסוע לאט יותר ובבטיחות יוכלו בלחיצת כפתור לבחור להגביל את המהירות בחצי ובכך לנסוע בראש שקט במהירות שנוחה להם.

   קלנועית הבריז היא קלנועית ידועה ונמכרת כבר שנים בכל רחבי העולם. היא עומדת בתקנים המחמירים ביותר, ומציעה נוחות ובטיחות שאין שני לה. זו אחת הקלנועיות הפופולריות בישראל והיא ידועה כקלנועית חזקה יציבה שמחזיקה למשך שנים רבות.

   ישנן לא מעט קלנועיות יד שנייה של דגם בריז 4, בעיקר בגלל שזו קלנועית פופולרית מאוד שנמכרת כבר הרבה שנים בארץ.

   יתרונות מרכזיים של קלנועית בריז 4

   • מבנה חזק ויציב המספק חווית נסיעה אופטימלית
   • מותאמת לנסיעה בחוץ בשטח וסלול ושטח לא סלול
   • מושב זוגי מרווח המספק נסיעה נוחה גם לשני אנשים במקביל
   • צמיגי אוויר גדולים הנותנים יציבות ואחיזה טובה בקרקע
   • שליטה נוחה במיקום ההגה, מהירות הנסיעה, אורות, כיווני הנסיעה ועוד
   יקיר מלול

   כותב המאמר: יקיר מלול

   מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך