דף הבית / קלנועית גדולה

כל מה שצריך לדעת על קלנועית גדולה

קלנועית חשמלית גדולה


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית גדולה היא יותר מעוד צורה של נסיעה ממקום למקום. לאנשים שצריכים עזרה בהליכה, או למשפחות צעירות בקיבוצים ומושבים, קלנועית גדולה היא פתרון מושלם. ישנם יתרונות רבים לקלנועית גדולה על פני סוגים אחרים של קלנועיות, להלן היתרונות המרכזיים:

  יציבות מקסימלית

  לרוב לדגמים של קלנועיות גדולות יש קיבולת משקל של לפחות 180 ק"ג ובכך הן מספקות תמיכה יציבה לאנשים הזקוקים להתנייד ממקום למקום במרחקים ארוכים יחסית.

  לרוב קלנועית גדולה תהיה יציבה יותר מאשר קלנועית מתקפלת, משום שהיא הרבה יותר מאסיבית וכבדה. כמו כן המתלים והשלד של קלנועית גדולה, יציבים במיוחד. כל זאת כדי לספק נסיעה חלקה גם בדרכים לא סלולות.

  כמו כן הקלנועית הגדולה מספקת לרוב מקום זוגי לשני אנשים בנסיעה והיא מסוגלת לסחוב גם משקלים נוספים כגון מטען הנוסע, קניות בסופר, תיקים וכדומה. כך שאם אתם מחפשים כלי רכב שיקח אתכם בתוך הסביבה הקרובה, קלנועית גדולה היא אפשרות מצוינת.

  אבזור משודרג

  קולנועית גדולה

  קלנועית גדולה לרוב מגיעה גם עם אבזור משודרג כמו מושבים מרווחים ומרופדים לנוחות ישיבה אופטימלית. כמו כן קלנועית גדולה מגיעה עם ידיות מתקפלות לעליה נוחה למושב ונוחות בזמן הנסיעה, הגה גדול ומתכוונן, תאורה קדמית ואחורית, צמיגים גדולים וחזקים ועוד.

  רוב הקלנועיות הגדולות מגיעות עם גג מובנה אשר מספק הגנה מרבית מפני שמש, גשם ורוחות חזקות. בחודשי החורף ניתן להלביש בקלות כיסוי מותאם לדגם הקלנועית, ובכך לספק מעטפת מלאה של אזור הנהג.

  כוח הנעה חשמלי

  כוח סחיבה הוא אלמנט מרכזי כאשר מדברים על קלנועית גדולה. לרוב דגמי הקלנועיות הגדולות ישנם לפחות 3 מצברים חזקים אשר מספקים כוח רב למנוע הקלנועית. כך ניתן לשמור על מהירות יציבה ורציפה והקלנועית מסוגלת לסחוב משקל רב גם בעליות וגם בירידות תלולות.

  במידה ואתם מעוניינים לנסוע עם יותר מאדם אחד בקלנועית, הקלנועית הגדולה מתאימה בדיוק לצורך זה. המבנה הגדול וכוח המנוע שלה, ידאגו שתיסעו בנוחות גם אם מדובר ביותר מאדם אחד בזמן הנסיעה, או במקרה שאתם סוחבים מטען נוסף על גבי הקלנועית.

  התאמה לדרכים מאתגרות

  הקלנועית הגדולה מותאמת לנסיעה בחוץ גם בשטח סלול ונוח וגם בשטח לא סלול. כל זאת כאשר היא מספקת חווית נסיעה נוחה בעזרת גלגלי לחץ אוויר חזקים, שלד יציב ומנוע חזק.

  המרכב החזק של קלנועיות גדולות מספק יציבות וביטחון במהלך הנסיעה, ומאפשר לנסוע ללא חשש גם בדרכים מאתגרות יותר.

  דגמים של קלנועית גדולה

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.