דף הבית / קלנועית מתקפלת / קלנועית הארטווי – Heartway

קלנועית הארטווי – Heartway

קלנועית הארטווי


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית הארטווי (Heartway) זו קלנועית מתקפלת אוטומטית המאפשרת לנוסע לקפל את הקלנועית בלחיצת כפתור. כמו כן ה- Heartway מאושרת על ידי שדות התעופה. 

  חלק מדגמי הקלנועיות המתקפלות דורשים מהנוסע לבצע פעולות קיפול ידניות בעצמו, וכמו כן גם לבצע את תהליך ההרכב של אותם חלקים מתקפלים. זהו לא המקרה כאשר מדברים על קלנועית הארטווי, בקלנועית זו כל פעולת הקיפול והחזרה של הקלנועית לצורתה המקורית מתבצעת באופן אוטומטי וללא פירוק למספר חלקים שונים. הקלנועית מתקפלת לתוך עצמה כחתיכה אחת ואופן זה מקל מאוד על כל התהליך.

  אחת התכונות המרשימות של הקלנועית אלה נורות הכוונה ייחודיות. מדובר על נורות לייזר המוצגות על הדרך שבה נוסעת הקלנועית, ובכך מציגות לנוסע בצורה נוחה היכן הקלנועית יכולה לעבור. על ידי כך שהנורות שופכות אור על הדרך קדימה ניתן לנסוע במקומות צריך ולבצע נסיעה במקומות סגורים בקלות ובמהירות.

  ההארטווי ידועה בכך שהיא קלנועית מתקפלת מהירה יחסית לסוגה, והיא מסוגלת להגיע למרחקים לא קטנים בעזרת טעינה אחת בלבד של הבטריה. 

  ניתן לבחור מספר צבעים אפשריים של הקלנועית, האפשרויות הנפוצות הן זהב מטאלי, כחול ואדום מטאלי. כמו כן בסיס הגלגלים של ההארטווי רחב יותר מקלנועיות אחרות דבר זה תורם ליציבות הנסיעה וגורם לנוסע להרגיש נוח יותר בזמן הנסיעה. עם הכוח של בסיס גלגלים רחב, נסיעה בשטח לא ישר הופכת לקלה במיוחד בשביל קלנועית ההארטווי.

  המשקל הכולל של ה- Heartway נמוך מאוד, דבר המאפשר לסחוב את הקלנועית בקלות, כמו כן מקל על הבטריה של הקלנועית להגיע למרחק רב יחסית בטעינה אחת בלבד.

  יתרונות מרכזיים של קלנועית הארטווי

  • קיפול מהיר וקל ללא צורך בביצוע פעולות ידניות
  • משקל קל ביותר המאפשר ניידות נוחה
  • אפשרויות לבחירת צבעים שונים
  • בטריה המחזיקה במשך מרחק רב במיוחד
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.