דף הבית / קלנועית מתקפלת / הארטווי – Heartway

קלנועית הארטווי – Heartway

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה על קלנועית השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית הארטווי (Heartway) זו קלנועית מתקפלת אוטומטית המאפשרת לנוסע לקפל את הקלנועית בלחיצת כפתור. כמו כן קלנועית הארטווי מאושרת על ידי שדות התעופה. הדגם הנפוץ בישראל הוא ה- S26, זהו דגם משוכלל שניתן לקפל בקלות על ידי לחיצת דוושה בעזרת הרגל.

  לפי בדיקה שביצעתי המחיר של קלנועית הארטווי S26 חדשה הוא 14,000 ש"ח. לפרטים נוספים הירשמו בטופס יצירת קשר או התקשרו דרך כפתור הטלפון שבתחתית המסך.

  יתרונות מרכזיים של קלנועית הארטווי

  • קיפול מהיר וקל ללא צורך בביצוע פעולות ידניות
  • משקל קל ביותר המאפשר ניידות נוחה
  • אפשרויות לבחירת צבעים שונים
  • בטריה המחזיקה במשך מרחק רב במיוחד
  • תנאי נסיעה מפנקים ביחס לגודלה של הקלנועית

  קלנועית מתקפלת חזקה ואמינה

  חלק מדגמי הקלנועיות המתקפלות דורשים מהנוסע לבצע פעולות קיפול ידניות בעצמו, וכמו כן גם לבצע את תהליך ההרכב של אותם חלקים מתקפלים. זהו לא המקרה כאשר מדברים על קלנועית הארטווי, בקלנועית זו כל פעולת הקיפול והחזרה של הקלנועית לצורתה המקורית מתבצעת באופן אוטומטי וללא פירוק למספר חלקים שונים. הקלנועית מתקפלת לתוך עצמה כחתיכה אחת ואופן זה מקל מאוד על כל התהליך.

  כמו כן מנגנון הקיפול האוטומטי יכול להיות נקודה רגישה כאשר מדובר על קלנועית מתקפלת. משיחות שעשיתי עם אנשי מקצוע, התרשמתי שמנגנון הקיפול של קלנועית הארטווי נחשב לאמין ביותר בהשוואה לשאר המתחרים שלו בקטגוריה.

  ההארטווי ידועה בכך שהיא קלנועית מתקפלת מהירה יחסית לסוגה, והיא מסוגלת להגיע למרחקים לא קטנים בעזרת טעינה אחת בלבד של הבטריה. 

  מפרט טכני של קלנועית הארטווי S26

  טווח נסיעה15 ק"מ
  קיבולת משקל115 ק"ג
  מהירות מרבית6 קמ"ש
  אורך97 ס"מ
  רוחב53 ס"מ
  משקל כולל27 ק"ג
  גודל לאחר קיפול95 ס"מ / 53 ס"מ / 47 ס"מ

  אחת התכונות המרשימות של הקלנועית הן נורות הכוונה ייחודיות. מדובר על נורות לייזר המוצגות על הדרך שבה נוסעת הקלנועית, ובכך מציגות לנוסע בצורה נוחה היכן הקלנועית יכולה לעבור. על ידי כך שהנורות שופכות אור על הדרך קדימה ניתן לנסוע במקומות צריך ולבצע נסיעה במקומות סגורים בקלות ובמהירות.

  ניתן לבחור מספר צבעים אפשריים של הקלנועית, האפשרויות הנפוצות הן זהב מטאלי, כחול ואדום מטאלי. כמו כן בסיס הגלגלים של ההארטווי רחב יותר מקלנועיות אחרות דבר זה תורם ליציבות הנסיעה וגורם לנוסע להרגיש נוח יותר בזמן הנסיעה. עם הכוח של בסיס גלגלים רחב, נסיעה בשטח לא ישר הופכת לקלה במיוחד בשביל קלנועית ההארטווי.

  המשקל הכולל של ה- Heartway נמוך מאוד, דבר המאפשר לסחוב את הקלנועית בקלות, כמו כן מקל על הבטריה של הקלנועית להגיע למרחק רב יחסית בטעינה אחת בלבד.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך