דף הבית / קלנועית טרולי

קלנועית מתקפלת למזוודה

קלנועית טרולי היא סוג קלנועית אשר מתקפלת לצורת מזוודה בתוך כמה פעולות פשוטות. זהו אחד מסוגי הקלנועיות החדישים והמתוחכמים ביותר, מה שהופך אותה לקלנועית מושלמת לטיסה ולנסיעות.

מדובר על קלנועית בגודל מלא שניתן לנסוע עליה בקלות ובמהירות. וכאשר רוצים לקפל אותה בשביל לעלות לדוגמא לרכבת או למטוס, ניתן בקלות ובמהירות לקפלה לצורה של מזוודה ואז פשוט לגלגל אותה איתכם אל המקום המיועד.

מחיר של קלנועית טרולי

המחירים המוצגים כאן מתייחסים למחיר של קלנועית טרולי מתקפלת לצורת מזוודה שמצאתי בזמן ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן, אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים בדיקות ומחשבים את העלויות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

חברה דגם מחיר
אטו (ATTO) קלאסי 12,000 ש"ח
אטו (ATTO) ספורט 15,000 ש"ח
איי מובניג (IMoving) X1 10,800 ש"ח

למי קלנועית טרולי מתאימה?

זהו סוג של קלנועיות קטנות שמתאים במיוחד לאנשים שנוסעים הרבה לטיולים, שנוסעים ברכבת, טסים במטוס, או שפשוט מעמיסים את הקלנועית ברכב שלהם לעתים קרובות. עם קלנועית טרולי ניתן לבצע את כל המעברים האלה בצורה מהירה וקלה, ובכך לחסוך הרבה זמן ומאמץ.

כמו כן אם אתם מעוניינים לנסוע בקלנועית במקומות כמו קניונים, סופרמרקט, פארקים וכדומה. קלנועית טרולי יכולה להתאים בצורה מושלמת, משום שקל מאוד להגיע איתה למקומות המוגדרים, ומשם פשוט לפתוח אותה ולנסוע.

איך לבחור קלנועית טרולי

במידה ואתם מחפשים לקנות קלנועית טרולי, רצוי שתעברו על כמה דגשים מרכזיים כדי להבטיח שתבחרו בקלנועית אשר מתאימה לצרכים האינדיבידואלים שלכם. להן מספר דגשים מרכזיים שמומלץ לשים אליהם לב:

  • גודל הקלנועית: משום שמדובר על סוג שמתקפל לצורת מזוודה קטנה, צריך לוודא שגודל הקלנועית (כאשר היא פתוחה ומורכבת) מתאים לכם ומספק את מרחב הישיבה לו אתם זקוקים. ישנם דגמים שיכולים להיות קטנים למדי, ולכן חשוב לבדוק ולנסות את אזור הישיבה בדקדוק.
  • אופן הקיפול: כאשר אתם מעוניינים לעבור ממקום למקום על קלנועית הטרולי שלכם, חשוב לוודא שהקיפול והפתיחה של הקלנועית מתבצע בצורה נוחה וקלה. וודאו שאתם מצליחים לפתוח ולסגור את הקלנועית כמה פעמים, כדי להיות בטוחים שכאשר אתם יוצאים איתה, תוכלו לבצע פעולות אלו ללא בעיה.
  • טווח הנסיעה: משום שמדובר בקלנועית קטנה וקומפקטית, הבטריה של הקלנועית צריכה גם היא להיות קטנה ובמשקל נמוך. לכן במקרים כאלו חשוב לוודא שמדובר בבטריה איכותית (לרוב היא תהיה מסוג ליתיום) אשר תספק טווח נסיעה ארוך בין טעינה לטעינה.
  • קיבולת משקל: כאשר מדובר בקלנועית כל כך קטנה, קיבולת המשקל מושפעת רבות לפי איכות המרכב והשלד. לכן בדקו שאכן המשקל המקסימלי שעליו מורה היצרן, אכן מתאים למשקל שאותו אתם מייעדים לקלנועית.

קלנועיות הטרולי לרוב מגיעות בעיצוב חדשני ומודרני, זהו אחד הסוגים הפופולרים ביותר כיום של קלנועיות מתקפלת, וניתן למצוא אותן במגוון רחב של דגמים.

אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.