דף הבית / קלנועית יחיד

כל מה שצריך לדעת על קלנועית יחיד

קלנועית יחיד


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית יחיד זהו סוג קלנועית מושלם לאנשים שאוהבים להיות בחוץ, לצאת לפגוש חברים ומשפחה, להתרחק קצת מהבית לשהות בחיק הטבע, להסתובב קצת בשכונה, או פשוט לבלות קצת זמן בחצר הבית.

  זוהי קלנועית המותאמת במיוחד לטיולים מלאים, קלנועיות יחיד בנויות כך שהן יכולות לספק נסיעה חלקה גם בשטח קשה, והן נוחות מספיק כדי שיהיה ניתן לנסוע עליהן במשך שעות.

  קלנועיות יחיד נבנו במיוחד כדי לבצע נסיעות ארוכות, והן יכולות לגרום לכם לחזור במהירות לטייל בחוץ ולעשות את כל הדברים שהייתם רגילים לעשות.

  דגשים כאשר קונים קלנועית יחיד

  קלנועית יחיד זהו סוג שונה מאשר קלנועיות המותאמות לנסיעה בתוך הבית, קלנועיות היחיד בנויות כדי להיות עמידות, חזקות ומוכנות לעמוד באתגרים כמו שטח לא סלול, שטחים לא מישוריים, או עליות ומורדות תלולות.

  לכן חשוב לוודא שהקלנועית שאתם בוחרים תהיה חזקה מספיק כדי לסחוב את המשקל שלכם ואת הציוד הנלווה שאתם לוקחים איתכם.

  מה עדיף קלנועית עם 3 או 4 גלגלים?

  ניתן למצוא דגמים של קלנועית יחיד עם 3 גלגלים וכמו כן גם עם 4 גלגלים, ניתן לשים לב שבשני המקרים הגלגלים בנויים כדי לספק אחיזה מקסימלית בכל הסוגים של פני השטח.

  לרוב קלנועית עם 4 גלגלים תהיה יציבה יותר, ופחות רגישה לשיפועים חדים וקפיצות בדרך. אך גם לקלנועית עם 3 גלגלים יש יתרונות, כמו לדוגמא: היגוי נוח יותר, הרבה יותר קל לבצע פניות חדות עם קלנועית עם 3 גלגלים מאשר קלנועית עם 4 גלגלים.

  כוח הנעה ובטריה חזקה

  כדי שתוכלו לטייל בראש שקט עם קלנועית היחיד שלכם, דרוש שיהיה לה כוח הנעה רב, כדי שתמשיך לנסוע בצורה רציפה גם לאחר זמן רב שהיא פועלת. לכן רוב קלנועיות היחיד יהיו בעלות מנוע יציב המקבל את האנרגיה שלו מכמה מצברים חזקים.

  אתם תגלו שהטווח שבו הקלנועית יכולה לנסוע בטעינה אחת בלבד משתנה מדגם לדגם, אך לרוב כל דגמי קלנועית היחיד יהיו בנויים להחזיק למרחק רב. כמו כן גם המהירות המרבית משתנה מדגם לדגם, אבל גם כאן רוב דגמי קלנועית היחיד יהיו בעלי מהירות מרבית גבוה.

  חשוב שיהיה לקלנועית שאתם בוחרים טווחי נסיעה ארוכים, כדי שתוכלו לטייל איתה בחופשיות ללא כל חשש שהבטריה תיגמר לכם באמצע הנסיעה.

  אפשרויות קיפול והרכבה

  רוב דגמי קלנועיות היחיד מאפשרות לבצע קיפול והרכבה, משום שבחלק מהמקרים תרצו להעמיס את הקלנועית על הרכב ולקחת אותה איתכם, בין אם אתם הולכים לטייל, לקניות, לפגוש חברים וכדומה.

  חשוב לוודא שפעולת הקיפול וההרכבה של הקלנועית, תהיה נוחה וקלה לאותו אדם שאמור לבצע זאת. כיום ישנם קלנועיות יחיד חדישות, המאפשרות לבצע קיפול והרכבה במהירות ובנוחות.

  במידה ואתם מתכננים לקחת את הקלנועית ברכב שלכם פעמים רבות, חשוב לשים דגש על כך שפעולות הקיפול וההרכבה נוחות לכם במיוחד.

  נסיעה במקומות סגורים

  אחד היתרונות הגדולים ביותר של קלנועית יחיד, הוא שאפשר לנסוע איתה גם בתוך מבנים סגורים.

  אם לדוגמא אתם רוצים לבצע את הקניות בסופר בעזרת הקלנועית, אז קלנועית יחיד היא פתרון מושלם לכך. כמו כן ישנם מגוון מקרים בהם קלנועית יחיד תשמש אתכם בתוך מבנה סגור, כמו לדוגמא: בקניון, במרכזים מסחריים, כאשר מבקרים חברים ומשפחה ועוד.

  אפשרויות אחסון

  קלנועית היחיד מגיע לרוב עם סל קדמי וארגז אחורי. אלה מאפשרים לקחת אתכם את הציוד האישי שלכם לכל מקום ללא כל צורך לסחוב אותו בעצמכם. כמו כן במידה ועשיתם קניות בסופר או בקניון, קלנועית היחיד מספקת פתרון מושלם. משום שניתן לנסוע איתה בתוך החנות, לאחסן בה את המוצרים ולהמשיך לנסוע ליעד הבא.

  אם בכוונתכם לקחת איתכם ציוד במהלך השימוש בקלנועית, כדאי לשים לב שקלנועית היחיד שאתם בוחרים, מציעה מספיק מקום לכל הציוד שאתם צריכים.

  גג וכיסוי

  רוב דגמי קלנועית היחיד מגיעים עם גג מובנה וחלקם גם עם שמשה קדמית. כמו כן לכל דגם ישנו כיסוי ייעודי המותאם בדיוק לגודל וצורת הקלנועית.

  בחודשי הקיץ הגג מספק הגנה מהשמש, ובחודשי החורף ניתן להלביש את הכיסוי ולקבל מעטפת שלמה המגנה על הנוסע מפני רוחות וגשמים.

  דגמים של קלנועית יחיד

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.