דף הבית / קלנועית מתקפלת / קלנועית מריץ – Merits

קלנועית מריץ – Merits

קלנועית מריץ


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  מריץ (Merits) היא יצרן קלנועיות מוביל והיא מתמחה בכל סוגי הקלנועיות – קלנועית זוגית, יחיד, מתקפלת ועוד. ישנם דגמים רבים אשר פופולריים מאוד אצלנו בארץ. קלנועיות Merits ידועות בכך שהן בעלות עיצוב חדשני ושלד חזק ויציב. 

  חברת מריץ נוסדה בטיוואן בשנת 1987 ומאז ביססה את עצמה כאחד הכוחות המובילים בתחום הקלנועיות. מאז הם מייצרים קלנועיות איכותיות בתקנים המחמירים ביותר. כאשר המטרה שלהם היא לשפר את הניידות והחופש של קהל הלקוחות שלהם.

  מגוון רחב של סוגי קלנועיות

  ניתן למצוא כיום קלנועיות מריץ בשלל גדלים וצורות. ישנן לא מעט קלנועיות זוגיות שלהם בארץ והן נחשבות אמינות ביותר. כמו כן יש להם מספר רב של דגמי קלנועית יחיד אשר ניתן למצוא עם 3 גלגלים וגם עם 4 גלגלים.

  היתרון הגדול של קלנועית מסוג מריץ הוא שהייצור מתבצע בטייוואן ונחשב עדיף מאשר קלנועיות המיוצרות בסין. כמו כן גם המחיר נוח יחסית בגלל העובדה שהקלנועיות מיוצרות במזרח וניתן למצוא אותן במחירים הוגנים יחסית.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.