דף הבית / קלנועית סגורה

כל מה שצריך לדעת על קלנועית סגורה

קלנועיות סגורות עומדות בחניה


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  ישנם דגמים שונים של קלנועית סגורה המציעים גג קבוע ושמשה קדמית קבועה, אשר מספקים הגנה מצוינת משלל גורמים במהלך הנסיעה.

  בין אם זה בשביל להגן מפני השמש, או לספק חוצץ קדמי כדי לבלום את הרוח החזקה תוך כדי הנסיעה, או כמובן לספק מחסה מהגשם והקור בחורף – קלנועית סגורה בנויה בדיוק בשביל לספק את ההגנה הנדרשת תוך כדי הנסיעה.

  מבנה של קלנועית סגורה

  קלנועית סגורה לרוב תהיה קלנועית גדולה ומסיבית, זאת כדי לאפשר נסיעה נוחה בתנאי שטח פחות נוחים, כמו דרכים לא סלולות. וכמו כן היא מספקת כוח רב מהמצברים שלה ונותנת את היכולת לבצע נסיעות ארוכות בקלות רבה.

  ישנן קלנועיות סגורות עם מושב המתאים לאדם אחד וישנן קלנועיות זוגיות המתאימות לשני אנשים. כאשר אתם בוחרים את דגם הקלנועית שאתם רוצים לרכוש, חשוב לקחת בחשבון האם אתם מתכוונים לנסוע עם אנשים נוספים, ולפי כך לבחור את סוג הקלנועית.

  כיסוי לחורף

  ביחד עם הגג והשמשה, מגיע לרוב כיסוי ייעודי המתלבש על גבי הגג ונסגר מכל צדדיו, ובכך מספק מעטפת מלאה מכל הכיוונים. הכיסוי סוגר לגמרי את אזור הישיבה ונותן חוצץ מלא מהסביבה החיצונית.

  לכל דגם של קלנועית סגורה יש כיסוי ייעודי המתאים בדיוק לגודל וצורת הקלנועית. לרוב המחיר של כיסוי כזה מתחיל מ- 500 ש"ח. כל מה שצריך לעשות הוא להלביש את הכיסוי על גבי הקלנועית, כך שבחודשי החורף הקרים תהיה לכם הגנה מלאה מהגשם, הרוחות והקור.

  שמשה קדמית

  חלק מדגמי הקלנועית הסגורה מגיעים עם שמשה קדמית מובנת, וחלק מגיעים אך ורק עם גג. לשתי האפשרויות יש גם יתרונות וגם חסרונות.

  לשמשה מובנת יש יתרון בולט בכך שהיא בולמת את הרוח שמגיעה מקדימה, ובחודשי החורף מלבישים עליה כיסוי והיא מספקת סגירה אטומה למדי.

  להבדיל, קלנועית ללא שמשה לרוב תהיה נוחה יותר בחודשי הקיץ. משום שהשמשה יכולה להקשות טיפה לראות את הכביש בצורה אופטימלית.

  אבל בחודשי החורף, כאשר מלבישים את הכיסוי, בגלל שאין שמשה קדמית, הכיסוי עצמו עושה את תפקיד השמשה. מה שאומר שבחזית הקלנועית יש ניילון שקוף. מצב זה הוא פחות אופטימלי כי הניילון יכול להפריע לראות את הדרך, ולצבור אדים כאשר יש מזג אוויר קר.

  רוב הלקוחות מעדיפים לקנות קלנועית סגורה אשר מגיעה עם שמשה מובנית. כמו כן רוב הדגמים החדישים כיום מגיעים כבר עם שמשה מובנית שמחוברת לשלד הקלנועית.

  למי קלנועית סגורה מתאימה

  קלנועית סגורה מתאימה למגוון רחב של אנשים וצרכים. לדוגמא: אנשים הסובלים מעודף משקל יכולים להיעזר רבות בקלנועית סגורה. כמו כן משפחות צעירות אשר חיות בקיבוצים ומושבים נעזרות המון בקלנועיות מסוג זה.

  זהו סוג פופולרי למדי של קלנועית, וניתן למצוא המון קלנועיות סגורות ברחבי המדינה.

  דגמים של קלנועית סגורה

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.