קלנועית סולקס – Solax

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-6100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועית מדגם סולקס (Solax) זו קלנועית מתקפלת המאפשרת לבצע קיפול מהיר והעמסה קלה של הקלנועית. זו קלנועית שמתאימה לאנשים שמטיילים הרבה, וזקוקים לחופש תנועה רחב. הסולקס מציעה ניידות מירבית והיא ניתנת לקיפול נוח ומהיר. היא מגיעה עם שלט רחוק המאפשר קיפול מלא של הקלנועית בלחיצת כפתור.

  חברת סולקס זו חברה סינית ידועה ואיכותית, המשקיעה בפיתוח וייצור קלנועיות חדישות ביותר. קלנועיות סולקס מיובאות לארץ על ידי חברות גלגל יציב וקוסמוטרייד ומשווקות על ידי סוכנויות ומשווקים ברחבי הארץ.

  יתרונות מרכזיים של קלנועית סולקס

  • קיפול והרכבה אוטומטיים על ידי לחיצת כפתור בשלט רחוק
  • עיצוב קל משקל וחסכוני במקום
  • מוט הגה הניתן לכיוון מלא, גם מבחינת גובה וגם מבחינת זווית
  • יכולת לסחוב משקלים גבוהים יחסית לגודל הקלנועית
  • בטריית ליתיום שמחזיקה זמן רב
  • שלדת אלומיניום חזקה במיוחד
  • בטריה מאושרת למעבר בשדות התעופה
  • הקלנועית ניתנת גם לקיפול ידני

  דגם סולקס מובי (Solax Mobie)

  זהו הדגם הבסיסי ביותר של סולקס, מדובר בקלנועית מתקפלת קלת משקל אשר ניתן לקפל במהירות ולאחסן בכל מקום שתצתרכו. דגם סולקס מובי מתקפל בצורה ידנית, כך שבמידה ואינכם צריכים קיפול אוטומטי המובי יכול להתאים לכם. כמו כן לקיפול הידני יש יתרון נוסף בכך שהוא אמין יותר, ופחות חשוף לתקלות שהמנגנון האוטומטי סובל מהן.

  לפי בדיקה שביצעתי המחיר של קלנועית סולקס מובי חדשה הוא 11,000 ש"ח. לפרטים נוספים הירשמו בטופס יצירת קשר או התקשרו דרך כפתור הטלפון שבתחתית המסך.

  דגם סולקס ג'יני (Solax Genie)

  הדגם הקלאסי של סולקס הוא הג'יני. קלנועית זו מאפשרת ביצוע של קיפול אוטומטי על ידי שלט רחוק. מדובר על קלנועית משוכללת ביותר, אשר מתאימה מאוד לאנשים שרוצים את חופש התנועה לקפל את הקלנועית ולנסוע איתה לכל מקום.

  לפי בדיקה שביצעתי המחיר של קלנועית סולקס ג'יני חדשה הוא 12,000 ש"ח. למידע נוסף הירשמו בטופס יצירת קשר או התקשרו דרך כפתור הטלפון שבתחתית המסך.

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   077-804-6100


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   דגם סולקס טרנספורמר (Solax Transformer)

   הטרנספורמר הוא הדגם המפואר של סולקס, הוא מעט גדול יותר מהדגם הקלאסי, והוא מסוגל לעמוד במשקלים גבוהים יותר. דגם זה כמובן מתקפל בצורה אוטומטית על ידי שלט רחוק. כמו כן ישנה אפשרות לקפל את הקלנועית בעזרת לחיצת כפתור שנמצא על גוף הקלנועית.

   בנוסף לדגם האוטומטי של קלנועית מתקפלת עם שלט, יש גם אפשרות לרכוש את ה- Transformer בגרסה בעלת קיפול ידני. זה מאפשר להימנע מתקלות אפשריות של המנגנון האוטומטי וכמו כן להוזיל את מחיר הקלנועית.

   לפי בדיקות שביצעתי המחיר של קלנועית סולקס Transformer חדשה הוא 13,000 ש"ח, והמחיר של Transformer עם קיפול ידני הוא 11,000 ש"ח. למידע נוסף הירשמו בטופס יצירת קשר או התקשרו דרך כפתור הטלפון שבתחתית המסך.

   מפרט טכני של קלנועית סולקס

   טווח נסיעה20 ק"מ
   קיבולת משקל130 ק"ג
   מהירות מרבית6 קמ"ש
   אורך98 ס"מ
   רוחב44 ס"מ
   משקל כולל24 ק"ג
   גודל לאחר קיפול60 ס"מ / 44 ס"מ / 41 ס"מ

   קלנועית ה- Solax מתאימה לטיולים ונסיעות

   הסולקס מגיעה עם בטריית ליתיום קלת משקל המאושרת על ידי שדות התעופה, כמו כן הקלנועית בעלת הגה ארגונומי עם שליטה על מהירות הנסיעה, צופר ואינדיקציה של מצב טעינת הבטריה. ישנו גם כפתור הנמצא על הקלנועית בשביל קיפול אוטומטי במקרה שאין בידכם את השלט הרחוק.

   דגם זה מתאים לתא מטען אפילו של המכונית הקטנה ביותר, והוא בעל משקל נמוך מאוד. כל זה כדי שיהיה ניתן לקפל במהירות ולנייד אותו ממקום למקום ללא כל קושי. לרוב עם קלנועית קלת משקל ישנה בעיה ביציבות של הנסיעה, אבל דגם ה- Solax בעל ארבעה גלגלים התורמים רבות ליציבות הקלנועית.

   הסולקס מותאמת לנסיעה בתוך מבנים סגורים, כך שניתן בקלות לבצע איתה קניות, ללכת למוזיאונים, לפארק, למפגשים משפחתיים, טיולים או פשוט לעבור ממקום למקום בחופש מירבי.

   אלמוג קינן

   כותב המאמר: אלמוג קינן

   מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך