קלנועית CTM

קלנועית ctm


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  חברת סי טי אם (CTM) מספקת ללקוחותיה קלנועיות עמידות ובטיחותיות, החברה מייצרת מגוון רחב של סוגי קלנועיות מאז שנת 1995.

  חברת CTM מציעה מגוון סוגים של קלנועיות למכירה

  עם 12 דגמים שהחברה מציעה, כל סוגי הקלנועיות של סי טי אם נחשבים למשתלמים במיוחד עם איכות ללא פשרות. ישנם דגמים צנועים יותר לאנשים המחפשים חיסכון במחיר, וכמובן שישנם דגמי הפרימיום המפוארים יותר.

  דגמי הקלנועית של CTM

  HS-290: זהו דגם קלנועית קלת משקל אשר יכול לסחוב עד ל- 110 קילוגרם. הוא בעל מוט היגוי מתכוונן, סל קדמי, ומושב גדול ומרופד.

  ה- HS-320 הוא דגם גדול יותר, המציע יותר מקום לרגליים וכיסא מסתובב. הדגם הזה מגיע למהירות של 8 קמ"ש ויש לו קיבולת משקל של 135 קילוגרמים.

  דגם ה- HS-570 גם הוא בעל קיבולת משקל של 135 ק"ג ויכול לנסוע במשך כ- 30 קילומטר לפני שהוא צריך לטעון מחדש את הבטריה שלו. הדגם הזה מציע כיסא מסתובב.

  ה- HS-1500 מציע כיסא מסתובב אשר ניתן לקיפול ולהרכבה מהירה, וכמו כן מציע אפשרות לכוונן את אדן הרגליים.

  HS-580 מגיע עם תיק עם משענות היד, כיסא מתכוונן  וקיבולת משקל של 135 ק"ג. כמו כן הדגם בעל פנסים קדמיים, פגוש קדמי ואחורי, ומראה אחורית לתוספת בטיחות.

  לסיכום, חברת CTM מספקת קלנועיות מצוינות לשלל הצרכים של לקוחותיה, כאשר היא שמה דגש על בטיחות ועמידות. הקלנועיות לרוב מוצעות במחירים משתלמים, ומספקות חופש ונוחות לבעלים שלהם.  

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.