קלנועית יוגה – Yoga

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-803-6500


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועית יוגה היא קלנועית מתקפלת של חברת מריץ (Merits) הוותיקה והמוכרת. מדובר על קלנועית נוחה במיוחד אשר מתקפלת במהירות ומאפשרת אחסון נוח וניוד ממקום למקום. היוגה בעלת שלדת אלומיניום חזקה וקלה, המאפשרת להזיז את הקלנועית בקלות גם כאשר היא מקופלת.

  מדובר על קלנועית מעוצבת, קלת משקל וקומפקטית, והיא מושלמת לאנשים שנמצאים הרבה בתזוזה. היא ניתנת לקיפול ופתיחה מהירה, בעזרת משיכה בכמה ידיות. כאשר היוגה מקופלת לגמרי, היחידה ננעלת בצורה אוטומטית כדי לאפשר העברה בטוחה. 

  אבזור ושידרוגים

  קלנועית יוגה (Yoga) מגיעה עם:

  • שלדת אלומיניום קלת משקל וחזקה ביותר
  • מבנה מתקפל קומפקטי לאחסון קל
  • כידון מתכוון מבחינת גובה וזווית
  • סוללת ליתיום נטענת במהירות

  יתרונות של קלנועית יוגה

  כאשר קלנועית יוגה נמצאת במצב מקופל, ניתן לאחסן אותה במקומות קטנים או להעלות את הכידון כדי שישמש כידית גרירה. זו קלנועית חשמלית מתקפלת אידיאלית לטיולים ונסיעות ארוכות.

  היוגה בעלת מבנה ייחודי של 2 גלגלים קדמיים כפולים המגיעים עם מתלי קפיץ, אשר מגבירים את היציבות בזמן ביצוע פניות חדות. כמו כן קלנועית היוגה בעלת כידון מתכוונן, אשר ניתן להתאמה גם בגובה וגם בזווית.

  קלנועית יוגה מגיעה עם סוללת ליתיום עוצמתית וקלת משקל, אשר ניתנת לטעינה במהירות גבוה ביותר. חיבור הטעינה של היוגה ממוקם על הפגוש האחורי של הקלנועית, בשביל נוחות מרבית.

  מפרט טכני

  טווח נסיעה18 ק"מ
  קיבולת משקל113 ק"ג
  מהירות מרבית6 קמ"ש
  אורך98 ס"מ
  רוחב43.5 ס"מ
  משקל כולל26 ק"ג
  גודל לאחר קיפול64 ס"מ / 64 ס"מ / 43 ס"מ
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך