אודות רכבי אמירים

האתר של רכבי אמירים נבנה במטרה לתת מידע שימושי והכוונה מקצועית לאנשים אשר מחפשים לרכוש קלנועית חשמלית, כל זאת מתוך ידיעה שעם הידע הנכון והמחקר המדויק אפשר למצוא את הקלנועית אשר מתאימה בדיוק לצרכים של כל אדם.

קלנועית היא רכב עזר חשמלי והיא מתאימה לאנשים מבוגרים אשר סובלים מקושי בהליכה מתמשכת, לאנשים הסובלים מעודף משקל, או פשוט לאנשים המעדיפים להיעזר בכלי רכב כאשר הם עוברים ממקום למקום במרחקים קצרים יחסית (בעיקר בקיבוצים ומושבים לרוב).

קצת עלינו

אתר רכבי אמירים הוקם ומתוחזק על ידי יקיר מלול – קיבוצניק נשוי ואבא גאה. יקיר התחתן עם קורל שכל חייה גדלה בקיבוץ מסביב למגוון רחב של קלנועיות, תחילה היו אלו רק האנשים המבוגרים אשר נסעו בקלנועיות בקיבוץ, אבל מהר מאוד גם המשפחות הצעירות קנו לעצמם קלנועיות, משום שזה כלי רכב מושלם לסביבה כמו קיבוץ או מושב.

כיום יקיר הוא בעלים של קלנועית בריז 4 אשר בעזרתה הוא נוסע עם משפחתו ממקום למקום. כמו כן הקלנועית נוחה במיוחד בגלל שניתן לשים בארגז שלה את התיקים של הילדים ולנסוע בקלות ובמהירות.

מגוון קולנועיות
מגוון קלנועיות בכל פינה בקיבוץ

מה אפשר למצוא באתר

כיום ישנו היצע גדול ומגוון מאוד של סוגי קלנועיות שונים אשר באים לתת פתרונות לשלל צרכים. ישנם סוגים של קלנועיות אשר ניתנות לקיפול ובכך להקל משמעותית לאנשים אשר צריכים להכניס את הקלנועית לתא המטען של המכונית שלהם, או כדי לנסוע עם הקלנועית ברכבת או אפילו לעלות לטיסה כשהקלנועית מצטרפת אליכם.

כמו כן יש סוגים גדולים וחזקים יותר אשר באים לתת פתרון לצרכים אחרים, כגון נסיעה באזור כפרי, במושב או בקיבוץ. שם לרוב ניתן למצוא קלנועיות גדולות עם מושב זוגי אשר לרוב יהיו סגורות עם גג, קלנועיות אלו מאפשרות לנסוע בנוחות ממקום למקום בתוך סביבה קרובה יחסית.

באתר אנחנו עוברים לעומק על שלל הסוגים השונים של קלנועיות כגון: קלנועית מתקפלת, קלנועית גדולה, קלנועית טרולי, קלנועית יחיד ועוד. וכמו כן אנחנו גם מפרטים על הדגמים השונים של כל סוג, מהם היתרונות שלהם ולמה ניתן לצפות כאשר שוקלים לרכוש אחד מהדגמים הנל.

החזון שלנו ברכבי אמירים

קלנועית מתקפלת הארטווי
אין כמו נסיעה על הקלנועית ברחבי הקיבוץ

כמות הדגמים והסוגים השונים של קלנועיות רק הולך וגדל עם השנים, וכך גם נוספים עוד ועוד יצרנים וחברות אשר מציעות קלנועיות שונות למכירה. אלו אשר מחפשים לקנות קלנועית חדשה או יד 2 יכולים למצוא את עצמם טובעים בים האפשרויות האינסופיות של דגמים, סוגים, פיצ'רים ושלל גורמים שונים שמקשים במיוחד להבין מה כדאי וממי כדאי לקנות.

בדיוק בגלל זה אתר רכבי אמירים הוקם, כדי לספק לכם את המידע המדויק לגבי הסוגים והדגמים השונים של קלנועיות. המטרה שלנו היא לעשות לכם סדר בבלאגן ולתת לכם הכוונה מדויקת על אילו דברים כדאי להקפיד, ממה עדיף להימנע, ולהציג לכם בצורה ברורה מהן האפשרויות שלכם.

אתם מוזמנים לצפות בסרטונים מועילים על קלנועיות בערוץ היוטיוב שלנו, ולעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו. וכמובן לכל שאלה ובקשה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

האני מאמין שלנו

אנחנו שמים בעדיפות ראשונה את החשיבות של מידע מקיף ואובייקטיבי לגבי שלל הקלנועיות והסוגים השונים המוצגים באתר. חשוב לנו שאנשים אשר מתעניינים לגבי קלנועית יקבלו את כל הידע שהם צריכים כדי להרגיש בטוחים עם ההחלטה שלהם, כמו כן כדי שידעו להתאים לעצמם את הקלנועית המתאימה ביותר בשבילם. צוות האתר ועורכי התוכן באתר עובדים כדי להביא לכם באופן תמידי את המידע המעודכן והמדויק ביותר, כדי שתקבלו את התשובות לכל השאלות שלכם.