קלנועית לנכים

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-803-6500


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועית לנכים היא כלי עזר לצרכי ניידות בעיקר בסביבה הקרובה המשמש אנשים בעלי קושי בניידות עצמאית עקב נכות או לקות מסוימת. ישנם סוגים שונים של קלנועית לנכים, כאשר היתרונות המרכזיים שלהם הם: משקל קל לנשיאה, בטיחות, אפשרות קיפול של הקלנועית ויכולת נהיגה מותאמת לאנשים בעלי נכות.

  קלנועית מתקפלת לנכים

  קלנועית מתקפלת למזוודה לנכים

  קלנועית זוגית גדולה לנכים

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   077-803-6500


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית לנכים בוודאי אתם מבולבלים מהשפע שהשוק מציע ומטווח המחירים והאפשרויות הרחב. קלנועית המיועדת לנכים מהווה אמצעי ניוד עיקרי וחשוב ולכן כדאי לבצע בדיקה נרחבת לפני שבוחרים לרכוש קלנועית מסוג מסוים. קלנועית חשמלית לנכים חייבת להיות נוחה לשימוש ובטיחותית. כדאי לשים לב שאתם בוחרים קלנועית מותאמת לנכים כדי שלמשתמש בה לא היה מסובך להפעיל אותה.

   כל מה שחשוב לדעת על קלנועית מותאמת לנכים

   לפני שניגשים לחפש קלנועית לנכים חשוב להכיר פרטים עיקריים לגבי קלנועית זו. ההגדרה של קלנועית לנכים מתייחסת לכלי רכב שמשומש לצורך התניידות בשביל בעלי קושי בהתניידות עצמאית עקב נכות או לקות מסוימת. הגורמים לקושי זה בהתניידות יכולים לנבוע מסיבות רבות:

   1. פגיעה מתאונה
   2. נכות מלידה
   3. מצב בריאותי קשה
   4. יציבות פגועה עקב גיל

   ישנן סיבות רבות נוספות לצורך להתנייד בקלנועית. קלנועית לנכים אמורה להיות נוחה לשימוש, ומותאמת לצרכים שונים של בעלי הנכות או הלקות. 

   מאפיינים של קלנועית חשמלית

   קלנועית חשמלית לנכים אמורה להיות כלי הרכב הנוח והבטוח ביותר לשימוש ושיפור איכות החיים עבור נכים ובעלי לקויות אחרות הזקוקים לעזרה בניידות. קלנועית חשמלית לנכים נעה על ידי מנוע חשמלי, בעזרת סוללה מובנית.

   כאשר מבקשים לרכוש קלנועית חשמלית לנכים חשוב לשים לב שסוג הסוללה מאפשר הטסה כדי שתוכלו להיות בעלי התניידות מקסימלית ואף לטוס לחו"ל יחד עם הקלנועית.

   איך אנשים עם מוגבלויות יכולים להיעזר בקלנועית
   קלנועית זוגית לנכים

   קלנועית קלה לנכים: מדוע זה קריטי

   כאשר רוכשים קלנועית לנכים חשוב לשים לב שהיא תהיה קלנועית מתקפלת קלת משקל. בסופו של דבר אינכם רוצים שהניידות של הקלנועית הקלה לנכים תהיה מוגבלת, וכדי למצות את מקסימום הפוטנציאל של הקלנועית כדאי לוודא שהמשקל שלה קל כך שתהיה נוחה לקיפול, לנשיאה ואחסון במקומות שונים. כך תוודאו שמי שנוסע בקלנועית נהנה מעצמאות גדולה וחופש פעולה נרחב. 

   איזו קלנועית מומלצת לנכים

   יש מגוון רחב של דגמים בשוק וחשוב להכיר את כלל המאפיינים לפני שרוכשים קלנועית לנכים. קלנועית מומלצת לנכים תהיה בעלת המאפיינים הבאים:

   1. קלת משקל
   2. נוחה לנשיאה
   3. מתקפלת
   4. חשמלית
   5. זולה ויעילה לשימוש

   אם תוודאו שאתם רוכשים קלנועית שעומדת בכלל מאפיינים אלו תדעו בוודאות שאתם מבצעים קניה נכונה של קלנועית מומלצת לנכים. אם תקנו קלנועית כבדה מדי תסבלו מבעיות התניידות, ואם לא תוכלו לקפל את הקלנועית לנכים לא תוכלו לנייד אותה. חשוב לשים לב שאתם לא משלמים הון תועפות בעד הקלנועית, משום שאין סיבה להוציא כסף רב על קלנועית לנכים.

    להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
    077-803-6500


    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    היכן ניתן לרכוש קלנועית חשמלית לנכים

    לפני שאתם רוכשים קלנועית חשמלית לנכים כדאי לשים לב שאתם מבצעים את הרכישה מחברה אמינה ואיכותית המייבאת מגוון רחב של קלנועיות. חשוב שתוודאו שיש אחריות על הקלנועית שלכם ושהיא שייכת לחברה איכותית ואמינה.

    כדאי לדבר עם לקוחות אחרים של החברה שבחרתם כדי לשמוע מהם חוות דעת והמלצות. לאחר שתבצעו את סדר השוק המלא, תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים קלנועית קלה לנכים מהמקום הטוב ביותר. 

    ממה להיזהר בקניית קלנועית

    כאשר רוכשים קלנועית קלה לנכים חשוב להיזהר ממספר דברים. ראשית, חשוב לא ליפול על נוכלים שימכרו לכם קלנועית לנכים לא בטיחותית, משומשת ובלויה. כדאי לעשות ניסיונות ולבדוק את מהירותה ואיכות הנסיעה בה לפני שרוכשים אותה.

    שנית, שימו לב שאתם לא משלמים יתר על המידה כשאתם רוכשים קלנועית. לא כל מה שיקר מאוד הוא בהכרח גם איכותי, ואם ברצונכם לרכוש קלנועית מומלצת לנכים חשוב שתכירו את המחירים הנהוגים בשוק כדי שלא ייצא מצב בו אתם משלמים יתר על המידה.

    קלנועית מומלצת לנכים: אל תתפשרו על האיכות

    סוגי קלנועיות
    קלנועיות מומלצות לנכים

    כשאתם מחפשים קלנועית מומלצת לנכים אל תתפשרו על האיכות שלה! חפשו קלנועית מומלצת לנכים שתהיה חשמלית בעלת בטרייה חזקה אשר עומדת בתו תקן שמאפשר לה לעבור בטיסות.

    בנוסף, כדאי למצוא קלנועית קלה לנכים, בעלת משקל נמוך שיאפשר נשיאה פשוטה שלה והתניידות לא מסובכת. קלנועית חשמלית לנכים תהפוך את החיים של המשתמש בה לטובים ונוחים יותר. אל תתפשרו על איכות כשאתם רוכשים קלנועית מומלצת לנכים.

    קלנועית לנכים אינה דבר שיש להקל בו ראש. כאשר אתם שוקלים איזו קלנועית מומלצת לנכים חשוב שתבחרו סוג מדגם איכותי, קל לנשיא בעל סוללה איכותית ועוצמתית. כדאי לנסות את הקלנועית לפני הרכישה כדי לוודא שאתם קונים את הקלנועית הטובה ביותר. 

    יקיר מלול

    כותב המאמר: יקיר מלול

    מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

    דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך