מחירון קלנועיות: מחירים של כל הדגמים המובילים בישראל

חילקתי לכם את מחירון הקלנועיות לפי הקטגוריות הראשיות, בכל טבלה תוכלו למצוא את המחירים של כל הדגמים המובילים והגרסאות השונות של אותה קטגוריה. כל המחירים בעמוד זה מתייחסים למחיר של קלנועית חדשה (לא קלנועית משומשת יד 2) שמצאתי בעת ביצוע המחקר. המחירים יכולים להשתנות, אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבדיקות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

כמו כן נוכחתי לגלות שיש לא מעט אפשרויות לקבל הנחות, הטבות ואפשרויות תשלום מגוונות. לדוגמא: חלק מהסוכנויות שדיברתי איתם הציעו הנחות משמעותיות לחברי קיבוץ, אז שווה לבדוק ולשאול לגבי זה. כמו כן רוב היבואנים והסוכנויות מציעים אפשרות לשלם במספר תשלומים לא קטן, ובכך להקל עליכם כאשר אתם מבצעים הוצאה משמעותית שכזו.

מחיר של קלנועית זוגית גדולה

חברהדגםמחיר
קלנועית אפיקיםS3 / S4 (כמו בריז)25,000 ש"ח
מריץ (Merits)S940 (קיסר)24,000 ש"ח
מריץ (Merits)S344 (אביר)24,000 ש"ח
גלגל יציבL 4324,000 ש"ח
וולויטVOLVIT30,000 ש"ח
G1G128,000 ש"ח
שופריידרהאמר22,000 ש"ח

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-996-5700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טיפים לרכישת קלנועית זוגית גדולה

  קלנועיות זוגיות גדולות אלו קלנועיות שמתאימות בעיקר לנסיעה בקיבוץ או במושב. בקטגוריה זו ישנם יצרנים ותיקים וידועים מאוד. כמו גם שחקנים חדשים שעושים שינויים גדולים בשוק.

  הדגמים הקלאסיים של קלנועית אפיקים ושל חברת מריץ ידועים וקיימים בארץ כבר שנים רבות. אבל יש גם את קלנועית וולוית שכובשת חלק נכבד מהקטגוריה עם הקלנועית פורצת הדרך שלה. מדובר על קלנועית בעלת מבנה שונה, שנראת כמו רכב תפעולי קומפקטי.

  בעת בדיקת המחירים קיבלתי גם הצעות להנחות משמעותיות: 

  הדגמים של קלנועית אפיקים שזה ה- S3 ו- S4 (דגם זהה חוץ מהגלגלים – הראשון עם 3 גלגלים והשני עם 4 גלגלים) הוצעו לי ב- 22 אלף ש"ח בזכות הנחה לחבר קיבוץ. כמו כן עם אפשרות של עד 36 תשלומים + כיסוי גשם + אחריות לשנתיים במקום שנה אחת. ובנוסף הם מציעים גם יום טיפולים ללא עלות כל חצי שנה.

  דגם הקלנועית קיסר של מריץ הוצע  לי ב- 21 אלף ש"ח עם תוספת של משטח אחורי גדול, עם אפשרות לשלם ב- 12 תשלומים באשראי. כמו כן אחת הסוכנויות הציעה לי את אותו הדגם עם שדרוג של שמשת זכוכית מחוסמת, בתוספת של כ- 1,000 ש"ח, אז גם זו אופציה שכדאי לשקול.

  אחת הסוכנויות שמוכרת קלנועיות מריץ המליצה לי על דגם קיסר על פני דגם אביר, משום שיש לדגם הזה מערכת קפיצים הידראולית.

  מחיר של קלנועית יחיד קטנה

  חברהדגםמחיר
  פרייד (Pride)GoGo LX 3 / LX 410,000 ש"ח
  פרייד (Pride)Go-Go Jazzy ZT14,000 ש"ח
  CTMHS-1188,000 ש"ח
  קלנועית אפיקיםC4 (דגם גדול ומסיבי)15,000 ש"ח
  שופריידרEcho6,500 ש"ח

  טיפים לרכישת קלנועית יחיד קטנה

  מדובר על סוג קלנועיות מעולות לאנשים שצריכים עזרה בעת הליכה וגרים בעיר. ללא ספק היצרנים המובילים בקטגוריה זו הם פרייד עם דגמי קלנועית ה- GoGo שלהם, וכמובן חברת CTM עם הדגם המוביל שלהם.

  מבדיקה מקיפה שעשיתי, רוב בעלי המקצוע ממליצים על קלנועיות יחיד על פני קלנועית מתקפלת. כמעט כל מי שדיברתי איתו אמר שקלנועיות יחיד הן הרבה יותר אמינות, עם הרבה פחות תקלות. כמו כן התיקונים והתחזוקה של קלנועיות אלו לרוב יהיו במחיר הרבה יותר זול.

  את דגם הקלנועית CTM HS-118 הצלחתי למצוא גם ב- 7,000 ש"ח באחת הסוכנויות שמשווקת את הכלים של חברת קוסמוטרייד (היבואנית של CTM). אז קחו בחשבון שאפשר למצוא גם במחירים זולים יותר מהמחירון.

  דגם ה- C4 של אפיקים מעט שונה משאר הדגמים ברשימה, אמנם מדובר בקלנועית יחיד אבל היא גדולה ומסיבית יותר משאר הדגמים בקטגוריה.

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   077-996-5700


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   מחיר של קלנועית מתקפלת

   חברהדגםמחיר
   הארטווי (Heartway)S2612,000 ש"ח
   סולקס (Solax)מובי – mobie11,000 ש"ח
   סולקס (Solax)ג'יני – Genie12,000 ש"ח
   סולקס (Solax)Transformer13,000 ש"ח
   פרייד (Pride)Quest13,000 ש"ח
   מריץ (Merits)יוגה8,500 ש"ח
   צרעהעלית6,700 ש"ח

   טיפים לרכישת קלנועית מתקפלת

   קטגוריה זו מתאימה בעיקר לאנשים שצריכים להעמיס את הקלנועית לתוך הרכב או במהלך נסיעה ברכבת. מדובר על קלנועית מתקפלת קלת משקל אשר ניתן לקפל אותה באופן אוטומטי או ידני. הדגמים המובילים בקטגוריה הזו הם ה- S26 של הארטווי והדגמים המתקפלים של חברת סולקס (Solax).

   כמעט כל בעלי המקצוע שדיברתי איתם אמרו לי שיש לא מעט תקלות במנגנון הקיפול האוטומטי, וכמו כן המנגנון הידני לרוב יהיה זול יותר. לכן אני ממליץ לבדוק ולנסות, ובמידה ואכן נוח לכם לקפל את הקלנועית באופן ידני, אז אופציה זו תהיה עדיפה. מה גם שתחסכו כמה אלפי שקלים בכך שתבחרו בקלנועית מתקפלת ידנית.

   על הדגם מובי של סולקס (Solax) הציעו לי מחיר של 8 אלף ש"ח שזו בהחלט הנחה משמעותית. הסוכן אמר שהוא אינו יודע אם מחיר זה יהיה קבוע או שהם יחזרו למחיר המקורי של הדגם.

   את דגם הטרנספורמר של סולקס אפשר לקנות גם ללא מנגנון קיפול אוטומטי, מה שאומר שקיפול הקלנועית מתבצע בצורה ידנית (יש לזה גם פחות תקלות בגלל שזה לא אוטומטי). המחיר של טרנספורמר עם קיפול ידני הוא 11 אלף ש"ח.

   מחיר של קלנועית טרולי

   חברהדגםמחיר
   איי מובניג (IMoving)X110,800 ש"ח

   טיפים לרכישת קלנועית טרולי

   קלנועיות מצוינות לאנשים שטסים הרבה וצריכים עזרה בהליכה בעת השהייה בחו"ל. באופן כללי מדובר על קלנועיות טרולי מתקדמות מאוד, אבל היכולת המדהימה שלהן להתקפל לצורת מזוודה היא גם נקודת התורפה שלהן. הן יכולות לסבול מתקלות, וקחו בחשבון שתהיו צריכים להחליף את הבטריה כל 2-3 שנים. כאשר מדובר על סוללת ליתיום לא זולה שעולה בסביבות 3,000 ש"ח.

   בגדול בקטגוריה זו יש כרגע רק 2 שחקנים מרכזיים: איי מובינג ואטו. קלנועית איי מובינג הייתה זולה יותר מהמתחרה שלה, אבל כדאי כמובן לבדוק האם המפרט שלה מתאים לצרכים שלכם.

   כאשר ביררתי לגבי קלנועית אטו הציעו לי הנחה של 5%. אפשרויות התשלום שהציעו היו עד 12 תשלומים ללא ריבית, או עד 36 תשלומים עם ריבית של 4%. כמו כן ישנו דגם לשומרי שבת שבו מרכיבים התקן שבת המאושר על ידי מכון צומת.

    להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
    077-996-5700


    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    שירות שוטף שמקבלים לאחר רכישת קלנועית

    כאשר החלטתם לרכוש קלנועית מאיש מקצוע, בין אם זה סוכנות, יבואן או יצרן קלנועיות. חשוב לוודא שאתם מקבלים שירות איכותי גם לאחר רכישת הקלנועית. הנה הדברים שאתם אמורים לקבל ללא עלות נוספת:

    • אספקה של הקלנועית עד הבית: איש המקצוע צריך לספק לכם את הקלנועית עד לביתכם, הוא פורק אותה, ומדריך אתכם לגבי התפעול שלה.
    • אחריות במקרה של תקלות: אתם אמורים לקבל אחריות של שנה לפחות לגבי בעיות ותקלות שיכולות לקרות לקלנועית. איש המקצוע צריך לתת לכם מענה של תיקונים וחלפים מקוריים. האחריות לא כוללת תאונות או פנצ'ר בגלגלים.

    למידע נוסף לגבי רכישת קלנועית אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ההרשמה, או להתקשר ישירות למספר שבראש העמוד.

    יקיר מלול

    כותב המאמר: יקיר מלול

    מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

    דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך