שירות תיקון קלנועית

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-4700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כמו כל כלי רכב גם קלנועיות צריכות תיקון ותחזוקה שוטפת. הקלנועית הוא כלי עמיד ואמין אבל גם הוא מתקלקל מדי פעם, או צריך תחלופה ותחזוקה של חלקים. במידה ואתם מחפשים תיקון לקלנועית שלכם אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס שבעמוד או להתקשר למספר הטלפון שנמצא בראש העמוד.

  תקלות קלנועית נפוצות

  לרוב לאחר שהקלנועית נוסעת כבר כמה שנים ישנן תקלות נפוצות שצצות עם הזמן. הנה כמה תקלות נפוצות שיכולות לקרות לקלנועיות.

  היחלשות של הסוללה או המצברים

  קלנועיות חשמליות לרוב נוסעות על מצברי פחם או ג'ל, וכמו כן ישנן יותר ויותר קלנועיות אשר נוסעות על סוללת ליתיום. לרוב מצברים סטנדרטיים מחזיקים בין 3 ל- 5 שנים, לאחר מכן הם נחלשים ומאבדים מכוחם. מצברים חלשים מתרוקנים מהר מאוד וקשה להם לסחוב במצבים מסויים, כמו כן זה בא לידי ביטוי בעיקר בתקופות החורף כאשר מזג האוויר קר יותר. 

  המחיר של כל מצבר הוא באזור של 400-500 ש"ח, כאשר בקלנועיות זוגיות ישנם בדרך כלל 3 מצברים. כך שהעלות של החלפות מצברים תקופתית לרוב עולה כ- 1500 ש"ח.

  סוללת ליתיום היא סוללה עמידה הרבה יותר, היא יכולה להחזיק 5-7 שנים יחסית בקלות. מה שכן, מדובר בסוללה יקרה הרבה יותר. המחיר שלה הוא באזור של 3,000 ש"ח.

  פגיעות ושבר של חלקים חיצוניים

  עם הזמן כאשר נוסעים על הקלנועית, ישנם מקרים שהקלנועית מקבלת מכות בחלקים החיצוניים שלה. בין אם מדובר בטעות שלכם שלא שמתם לב, או בין אם מדובר במישהו אחר שנכנס בקלנועית שלכם.

  לכאן או לכאן בסופו של דבר מדובר על מכות לא נעימות שהקלנועית חוטפת אשר יכולים לגרום לנזקים בחלקים החיצוניים שלה, וכמו כן גם בשלדת הקלנועית. לאחר שהקלנועית חטפה מכה, חשוב לבדוק לעומק את חומרת הנזק, ולהחליף את החלק הניזוק.

  שחיקת צמיגים

  כמו כל כלי רכב כמו אופנועים וקטנועים גם הצמיגים של הקלנועית זקוקים להחלפה כל כמה שנים. הצמיגים נשחקים עם הזמן והאחיזה שלהם בקרקע נפגעת. לרוב מומלץ להחליף צמיגים פעם בשלוש שנים בערך. כמובן שכדאי לאבחן האם הצמיג אכן זקוק להחלפה.

  הדרך לעשות זאת היא לבחון את החריצים של הצמיג, האם אם נשחקו או שהם עדיין ברורים ועמוקים כמו שהצמיג היה חדש.

  קלנועית גלגל יציב

  בעיות באלקטרוניקה של הקלנועיות

  כמו כן עם השנים הקלנועית שלכם יכולה לפתח בעיות נקודתיות בכל מה שקשור בחלקים החשמליים שלה. בין אם זה בתצוגה הראשית שבכידון, או בתאורה של הקלנועית, נורות איתות, פנסים אחוריים, שליטת מהירות ועוד.

  עם הזמן החיבורים החשמליים של הקלנועית יכולים להיפגע ולהישחק, במקרה כזה צריך מכונאי קלנועיות מנוסה אשר ידע לאבחן את הבעיה ולפתור אותה.

  מכונאי קלנועיות מומחה

  כאשר אתם זקוקים לתיקון של הקלנועית שלכם, אתם צריכים ללכת למוסך קלנועיות מקצועי כדי לקבל שירות ממכונאי אשר מתמחה בקלנועיות. כיום ישנם לא מעט מוסכי קלנועיות ברחבי הארץ, וניתן לקבל שירות תיקון לקלנועית שלכם במהרה ובקלות.

  מכונאי קלנועיות מומחה
  מוטי מזרחי – מכונאי קלנועיות מומחה

  מכונאי קלנועיות מומחה ידע כיצד לאבחן במהירות את התקלה של הקלנועית שלכם, וכמו כן לעבור עליה ולבדוק שאין תקלות נוספות אשר יכולות לפגוע בבטיחות של הקלנועיות. לרוב מדובר על מכונאי מנוסה שעובד עם קלנועיות במשך שנים ומתמחה בסוג כלי רכב זה.

  הערכת מחיר ותיקון מלא

  לאחר שלקחתם את הקלנועית שלכם לתיקון במוסך קלנועיות ייעודי, המכונאי קלנועיות יאבחן את התקלה ויסביר לכם מה הפתרון לבעיה. לאחר מכן תקבלו הערכת מחיר לתיקון מלא של הקלנועית. במידה ובחרתם להתקדם בתהליך המכונאי יבצע תיקון מקיף של הקלנועית כדי שתוכלו לחזור לנסוע עליה במהרה.

  טווח המחירים של תיקון של קלנועית משתנה בצורה רחבה משום שישנן תקלות שניתן לפתור בקלות ובמהירות, אשר יעלו כ- 500 ש"ח. וישנן גם תקלות משמעותיות בהרבה אשר יצריכו עבודה מרובה וחלקי חילוף אשר יגרמו לתיקון להיות יקר יותר באופן משמעותי. 

  לכן אנו ממליצים ללכת למוסך קלנועיות מנוסה אשר ידע לאבחן ולתת לכם הערכת מחיר מדוייקת והוגנת.

  חלקים לקלנועית

  כאשר מדובר בתיקון של קלנועית במקרים רבים יהיה צורך להחליף את החלק הניזוק. במקרה כזה ישנו צורך ברכישת חלקי חילוף לקלנועית. לרוב מוסך הקלנועיות ידע ממי להשיג חלקים, כל זאת בהתאם לדגם הקלנועית. זאת משום שישנם יבואנים שונים בארץ לכל סוג וחברה של קלנועיות. 

  תיקון קלנועית בכל רחבי הארץ

  בין אם אתם מחפשים תיקון לקלנועיות שלכם בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע או בכל מקום בארץ. אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס או בטלפון כאן, ומומחה קלנועיות יחזור אליכם במהרה וייתן לכם חוות דעת מקצועית.

  אנחנו עובדים עם מוסכי קלנועיות בכל רחבי הארץ, כך שלא משנה איפה אתם נמצאים – אתם יכולים לקבל שירות תיקון לקלנועיות שלכם.

  יקיר מלול

  כותב המאמר: יקיר מלול

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך