דף הבית / קלנועית זוגית

כל מה שצריך לדעת על קלנועית זוגית

קלנועית עם 2 מקומות ישיבה


  לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  קלנועית זוגית זהו כלי נהדר לנסיעה ממקום למקום כאשר רוצים לצרף אדם נוסף לנסיעה. בין אם זה בן או בת זוג או אפילו בן משפחה שמתווסף.

  יתרונות של קלנועית זוגית

  קלנועית זוגית זו קלנועית מושלמת לזוג בגיל הזהב אשר לא מעוניין להתנייד ממקום למקום ברכב, והוא רוצה לשמור על עצמאיות וחופש תנועה.

  הקלנועית נותנת יכולת לעבור ממקום למקום בסביבת המגורים, בצורה נוחה ובטוחה. כמו כן קלנועית זוגית פופולרית למדי גם באזורים כמו קיבוצים ומושבים. במקומות אלו נפוץ לראות גם משפחות צעירות רבות נוסעות על קלנועית מסוג זה.

  מתאימה לאנשים הסובלים מעודף משקל

  כמו כן זהו סוג קלנועית חזק ביותר בעל קיבולת משקל גדולה. עובדה זו מאפשר גם לאנשים הסובלים מעודף משקל לנסוע בנוחות ובצורה מרווחת. כאשר הקלנועית יודעת להתמודד גם עם משקלים גדולים יותר.

  מתאימה למשפחות צעירות

  קלנועית זוגית מתאימה למשפחות

  ברחבי הקיבוץ או המושב קלנועית זוגית מספקת מענה מושלם למשפחות אשר מטיילות ממקום למקום עם הילדים וכל הציוד הנלווה. כך שמקום לסחוב את כל התיקים והדברים על הגב, ותוך כדי לסייע לילדים, ניתן פשוט לעבור ממקום למקום במהירות ובנוחות, ללא כל מאמץ.

  מתאימה לכל סוגי השטח

  לקלנועיות זוגיות יש מצברים חזקים ושלד חזק, המאפשרים לנסוע בצורה רציפה גם כאשר צריך לסחוב משקל רב, וגם כאשר צריך לטפס בעליה, או לבלום בירידה תלולה.

  כמו כן קלנועית זוגית יכולה לנסוע בקלות בשטח סלול כמו גם בשטח לא סלול, ובכך היא לא מגבילה אתכם באפשרויות הנסיעה.

  איך לבחור קלנועית זוגית

  יותר ויותר דגמים של קלנועית זוגית נכנסים לשוק בכל שנה, וזהו צורך שהולך וגובר ואיתו גם ההיצע. כאשר מחפשים לקנות קלנועית זוגית חשוב לשים לב לכמה נקודות מרכזיות:

  שהיא מרווחת מספיק כדי ששני אנשים יוכלו לנסוע בנוחות במושבים ושהיא מאובזרת בכל האלמנטים הדרושים, כגון: כוונון ההגה, שליטה נוחה על המהירות של הנסיעה, הדלקת פנסים, מד בטריה ועוד.

  דגשים לבדיקה כאשר קונים קלנועית זוגית

  • כוח הנעה: חשוב לוודא שהקלנועית חזקה מספיק כדי שתוכל להתמודד על המשקלים הרצויים. במידה ואתם מעוניינים לנסוע בקלות ללא קשר לכמות האנשים שהקלנועית צריכה להסיע, רצוי לקנות קלנועית חזקה ואמינה.
  • רוחב הקלנועית והמושבים: בדקו שהקלנועית מרווחת מספיק כדי ששני אנשים (ואפילו יותר במקרים מסוימים) יוכלו לשבת בנוחות.
  • מספר הגלגלים: ניתן למצוא קלנועיות זוגיות עם 3 גלגלים או עם 4 גלגלים. לרוב עדיף לבחור בקלנועית על 4 גלגלים משום שהיא יציבה יותר. כך שבמקרים שיש משקל רב על הקלנועית, היא עדיין תשמור על יציבות מרבית. קלנועית עם 3 גלגלים מציעה אפשרויות תמרון משופרות וסיבובים חדים יותר, לכן עשו את השיקולים לגבי מה הכי יתאים לכם.
  • משקל מקסימלי: מן הסתם אתם רוצים שהקלנועית תוכל לסחוב אתכם ואדם נוסף, וכמו כן גם ציוד נוסף שתבחרו לקחת אתכם. לכן חשוב לוודא שישנו מרווח גדול מספיק בין המשקל שלרוב הקלנועית תהיה צריכה לסחוב, למשקל המקסימלי שרשום בהוראות היצרן.

  דגמים של קלנועית זוגית

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם.


   לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לקבלת הצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים:    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.