קלנועית לזוג

אם אתם מחפשים כלי חשמלי חזק לזוג, אז קלנועית זוגית גדולה יכולה להיות בחירה מעולה בשבילכם. זו קלנועית מצוינת לנסיעה בקיבוצים ומושבים משום שהיא מספקת חווית נסיעה נוחה ומרווחת.

קלנועית זוגית גדולה יכולה לסחוב משקל רב, המצברים שלה מחזיקים זמן רב (ברוב הקלנועיות הגדולות נעשה שימוש ב- 3 מצברים במקביל), היא בעלת מושב זוגי מרווח והמהירות המרבית שלה גבוהה יותר. כמו כן ישנם יותר פיצ'רים ואפשרויות שהקלנועית מציעה.

כמו כן זהו כלי מצוין כאשר רוצים לנסוע עם אדם נוסף. בין אם זה בן או בת זוג או אפילו בן משפחה שמתווסף. זו קלנועית גדולה לשניים המתאימה במיוחד לאנשים שזקוקים לעזרה בהליכה, או למשפחות צעירות בקיבוצים ומושבים. זו קלנועית עם ארגז אחורי גדול וסל קדמי, המספק מקום רב לשים את המטען שלכם בזמן הנסיעה.

מחיר של קלנועית זוגית

טווח המחירים של קלנועיות זוגיות משתנה בהתאם ליצרן ולדגם, באופן כללי המחיר של קלנועית זוגית חדשה מתחיל מ- 22,000 ש"ח ויכול להגיע ל- 29,000 ש"ח כאשר מדובר בדגמים המפוארים יותר.

המחירים המוצגים כאן מתייחסים למחיר של קלנועית זוגית שמצאתי בזמן ביצוע המחקר. המחירים יכולים וצפויים להשתנות עם הזמן, אז קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים בדיקות ומחשבים את העלויות שלכם. המחירים כוללים מע"מ.

חברהדגםמחיר
קלנועית אפיקיםS3 / S4 (כמו בריז)25,000 ש"ח
מריץ (Merits)S940 (קיסר)24,000 ש"ח
מריץ (Merits)S344 (אביר)24,000 ש"ח
גלגל יציבL 4324,000 ש"ח
וולויתVOLVIT29,000 ש"ח
G1G128,000 ש"ח
שופריידרהאמר22,000 ש"ח

קלנועית זוגית יד 2

כמו כן אם אתם מחפשים קלנועית זוגית במחיר זול יותר, אפשר למצוא כמובן קלנועית זוגית יד שניה. במקרה זה אנו ממליצים לעשות בדיקות מקיפות לגבי הקלנועית שאותה אתם מעוניינים לרכוש, או לחילופין לרכוש את הקלנועית ממוסך קלנועיות מומחה. אשר עבר על הקלנועית הזוגית המשומשת ותיקן אצלה את כל הליקויים והבעיות.

יתרונות של קלנועית זוגית גדולה

קלנועיות זוגיות הן קלנועיות גדולות וחזקות מאוד. הן מציעות מגוון רחב של יתרונות לבעליהן. הנה כמה יתרונות בולטים של קלנועית גדולה:

יציבות מקסימלית

לרוב לדגמים של קלנועיות זוגיות גדולות יש קיבולת משקל של לפחות 180 ק"ג ובכך הן מספקות תמיכה יציבה לאנשים הזקוקים להתנייד ממקום למקום במרחקים ארוכים יחסית.

לרוב קלנועית גדולה תהיה יציבה יותר מאשר קלנועית מתקפלת, משום שהיא הרבה יותר מאסיבית וכבדה. כמו כן המתלים והשלד של קלנועית גדולה, יציבים במיוחד. כל זאת כדי לספק נסיעה חלקה גם בדרכים לא סלולות.

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  053-530-7788


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כמו כן הקלנועית מספקת מקום ספסל זוגי המתאים לשני אנשים בנסיעה והיא מסוגלת לסחוב גם משקלים נוספים כגון מטען הנוסע, קניות בסופר, תיקים וכדומה. כך שאם אתם מחפשים כלי רכב שיקח אתכם בתוך הסביבה הקרובה, קלנועית לשניים היא אפשרות מצוינת.

  אבזור משודרג

  קולנועית גדולה

  קלנועית גדולה לרוב מגיעה גם עם אבזור משודרג כמו מושבים מרווחים ומרופדים לנוחות ישיבה אופטימלית. כמו כן קלנועית גדולה מגיעה עם:

  • ידיות מתקפלות לעליה נוחה למושב ונוחות בזמן הנסיעה
  • הגה גדול ומתכוונן
  • תאורה קדמית ואחורית
  • צמיגים גדולים וחזקים
  • מצברים חזקים ועמידים
  • שלדה חזקה
  • ועוד…

  רוב הקלנועיות הזוגיות הגדולות מגיעות עם גג מובנה אשר מספק הגנה מרבית מפני שמש, גשם ורוחות חזקות. בחודשי החורף ניתן להלביש בקלות כיסוי מותאם לדגם הקלנועית, ובכך לספק מעטפת מלאה של אזור הנהג.

  כוח הנעה חשמלי

  כוח סחיבה הוא אלמנט מרכזי כאשר מדברים על קלנועית זוגית. לרוב דגמי הקלנועיות הגדולות ישנם לפחות 3 מצברים חזקים אשר מספקים כוח רב למנוע הקלנועית. כך ניתן לשמור על מהירות יציבה ורציפה והקלנועית מסוגלת לסחוב משקל רב גם בעליות וגם בירידות תלולות.

  במידה ואתם מעוניינים לנסוע עם יותר מאדם אחד בקלנועית, הקלנועית הזוגית מתאימה בדיוק לצורך זה. המבנה הגדול וכוח המנוע שלה, ידאגו שתיסעו בנוחות גם אם מדובר ביותר מאדם אחד בזמן הנסיעה, או במקרה שאתם סוחבים מטען נוסף על גבי הקלנועית.

  התאמה לדרכים מאתגרות

  הקלנועית הזוגית זו קלנועית מסיבית אשר מותאמת לנסיעה בחוץ גם בשטח סלול ונוח וגם בשטח לא סלול. כל זאת כאשר היא מספקת חווית נסיעה נוחה בעזרת גלגלי לחץ אוויר חזקים, שלד יציב ומנוע חזק.

  המרכב החזק של קלנועיות גדולות מספק יציבות וביטחון במהלך הנסיעה, ומאפשר לנסוע ללא חשש גם בדרכים מאתגרות יותר.

  איך לבחור קלנועית זוגית

  יותר ויותר דגמים של קלנועית זוגית נכנסים לשוק בכל שנה, וזהו צורך שהולך וגובר ואיתו גם ההיצע. כאשר מחפשים לקנות קלנועית זוגית חשוב לשים לב לכמה נקודות מרכזיות:

  שהיא מרווחת מספיק כדי ששני אנשים יוכלו לנסוע בנוחות במושבים ושהיא מאובזרת בכל האלמנטים הדרושים, כגון: כוונון ההגה, שליטה נוחה על המהירות של הנסיעה, הדלקת פנסים, מד בטריה ועוד.

   להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
   053-530-7788


   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   דגשים לבדיקה כאשר קונים קלנועית זוגית

   • כוח הנעה: חשוב לוודא שהקלנועית חזקה מספיק כדי שתוכל להתמודד עם המשקלים הרצויים. במידה ואתם מעוניינים לנסוע בקלות ללא קשר לכמות האנשים שהקלנועית צריכה להסיע, רצוי לקנות קלנועית חזקה ואמינה.
   • רוחב הקלנועית והמושבים: בדקו שהקלנועית מרווחת מספיק כדי ששני אנשים (ואפילו יותר במקרים מסוימים) יוכלו לשבת בנוחות.
   • מספר הגלגלים: ניתן למצוא קלנועיות זוגיות עם 3 גלגלים או עם 4 גלגלים. לרוב עדיף לבחור בקלנועית על 4 גלגלים משום שהיא יציבה יותר. כך שבמקרים שיש משקל רב על הקלנועית, היא עדיין תשמור על יציבות מרבית. קלנועית עם 3 גלגלים מציעה אפשרויות תמרון משופרות וסיבובים חדים יותר, לכן עשו את השיקולים לגבי מה הכי יתאים לכם.
   • משקל מקסימלי: מן הסתם אתם רוצים שהקלנועית תוכל לסחוב אתכם ואדם נוסף, וכמו כן גם ציוד נוסף שתבחרו לקחת אתכם. לכן חשוב לוודא שישנו מרווח גדול מספיק בין המשקל שלרוב הקלנועית תהיה צריכה לסחוב, למשקל המקסימלי שרשום בהוראות היצרן.

   למי קלנועית זוגית מתאימה

   קלנועית זוגית זו קלנועית מושלמת לזוג בגיל הזהב אשר לא מעוניין להתנייד ממקום למקום ברכב, והוא רוצה לשמור על עצמאיות וחופש תנועה.

   הקלנועית נותנת יכולת לעבור ממקום למקום בסביבת המגורים, בצורה נוחה ובטוחה. כמו כן קלנועית זוגית פופולרית למדי גם באזורים כמו קיבוצים ומושבים. במקומות אלו נפוץ לראות גם משפחות צעירות רבות נוסעות על קלנועית מסוג זה.

   קלנועית שמתאימה לאנשים הסובלים מעודף משקל

   כמו כן זהו סוג קלנועית חזק ביותר בעל קיבולת משקל גדולה. עובדה זו מאפשר גם לאנשים הסובלים מעודף משקל לנסוע בנוחות ובצורה מרווחת. כאשר הקלנועית יודעת להתמודד גם עם משקלים גדולים יותר.

   קלנועית שמתאימה למשפחות צעירות עם ילדים

   קלנועית זוגית מתאימה למשפחות

   ברחבי הקיבוץ או המושב קלנועית זוגית מספקת מענה מושלם למשפחות אשר מטיילות ממקום למקום עם הילדים וכל הציוד הנלווה. כך שמקום לסחוב את כל התיקים והדברים על הגב, ותוך כדי לסייע לילדים, ניתן פשוט לעבור ממקום למקום במהירות ובנוחות, ללא כל מאמץ.

   קלנועית שמתאימה לכל סוגי השטח

   לקלנועיות זוגיות יש מצברים חזקים ושלד חזק, המאפשרים לנסוע בצורה רציפה גם כאשר צריך לסחוב משקל רב, וגם כאשר צריך לטפס בעליה, או לבלום בירידה תלולה.

   כמו כן קלנועית זוגית יכולה לנסוע בקלות בשטח סלול כמו גם בשטח לא סלול, ובכך היא לא מגבילה אתכם באפשרויות הנסיעה.

   קלנועית סגורה במקרה הצורך

   קלנועית זוגית סגורה

   ישנם דגמים שונים של קלנועית זוגית המציעים גג קבוע ושמשה קדמית קבועה, אשר הופכים אותה לקלנועית סגורה במקרה הצורך ומספקים הגנה מצוינת משלל גורמים במהלך הנסיעה.

   בין אם זה בשביל להגן מפני השמש, או לספק חוצץ קדמי כדי לבלום את הרוח החזקה תוך כדי הנסיעה, או כמובן לספק מחסה מהגשם והקור בחורף – קלנועית סגורה בנויה בדיוק בשביל לספק את ההגנה הנדרשת תוך כדי הנסיעה.

    להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
    053-530-7788


    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

    מבנה של קלנועית סגורה

    קלנועית סגורה לרוב תהיה קלנועית גדולה ומסיבית, זאת כדי לאפשר נסיעה נוחה בתנאי שטח פחות נוחים, כמו דרכים לא סלולות. וכמו כן היא מספקת כוח רב מהמצברים שלה ונותנת את היכולת לבצע נסיעות ארוכות בקלות רבה.

    ישנן קלנועיות סגורות עם מושב המתאים לאדם אחד וישנן קלנועיות זוגיות המתאימות לשני אנשים. כאשר אתם בוחרים את דגם הקלנועית שאתם רוצים לרכוש, חשוב לקחת בחשבון האם אתם מתכוונים לנסוע עם אנשים נוספים, ולפי כך לבחור את סוג הקלנועית.

    כיסוי לחורף

    ביחד עם הגג והשמשה, מגיע לרוב כיסוי ייעודי המתלבש על גבי הגג ונסגר מכל צדדיו, ובכך מספק מעטפת מלאה מכל הכיוונים. הכיסוי סוגר לגמרי את אזור הישיבה ונותן חוצץ מלא מהסביבה החיצונית.

    לכל דגם של קלנועית סגורה יש כיסוי ייעודי המתאים בדיוק לגודל וצורת הקלנועית. לרוב המחיר של כיסוי כזה מתחיל מ- 500 ש"ח. כל מה שצריך לעשות הוא להלביש את הכיסוי על גבי הקלנועית, כך שבחודשי החורף הקרים תהיה לכם הגנה מלאה מהגשם, הרוחות והקור.

    שמשה קדמית

    חלק מדגמי הקלנועית הסגורה מגיעים עם שמשה קדמית מובנת, וחלק מגיעים אך ורק עם גג. לשתי האפשרויות יש גם יתרונות וגם חסרונות.

    לשמשה מובנת יש יתרון בולט בכך שהיא בולמת את הרוח שמגיעה מקדימה, ובחודשי החורף מלבישים עליה כיסוי והיא מספקת סגירה אטומה למדי.

    להבדיל, קלנועית ללא שמשה לרוב תהיה נוחה יותר בחודשי הקיץ. משום שהשמשה יכולה להקשות טיפה לראות את הכביש בצורה אופטימלית.

    אבל בחודשי החורף, כאשר מלבישים את הכיסוי, בגלל שאין שמשה קדמית, הכיסוי עצמו עושה את תפקיד השמשה. מה שאומר שבחזית הקלנועית יש ניילון שקוף. מצב זה הוא פחות אופטימלי כי הניילון יכול להפריע לראות את הדרך, ולצבור אדים כאשר יש מזג אוויר קר.

    רוב הלקוחות מעדיפים לקנות קלנועית סגורה אשר מגיעה עם שמשה מובנית. כמו כן רוב הדגמים החדישים כיום מגיעים כבר עם שמשה מובנית שמחוברת לשלד הקלנועית.

    יקיר מלול

    כותב המאמר: יקיר מלול

    מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.