קלנועית G1

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-996-5500


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועית ג'י 1 היא קלנועית גדולה ויציבה בעלת שלד דומה לרכב תפעולי. בעזרת המבנה הגדול והמסיבי שלה ניתן לנסוע בנוחות למרחקים גדולים יחסית.

  למי קלנועית G1 מתאימה

  הקלנועית מתאימה לאנשים הזקוקים לכלי רכב חזק וגדול יחסית, כדי שיוכלו לנסוע ולהתנייד ממקום למקום ללא צורך במכונית. באזורים כמו קיבוצים או מושבים קלנועית ה- g1 מתאימה בול, משום שאלו אזורים בעלי סביבה קטנה יחסית, אבל בכל זאת יותר נוח להתנייד ולעבור ממקום למקום בעזרת כלי רכב במקום ברגל.

  קלנועית G1
  קלנועית G1

  יתרונות של הקלנועית

  בגלל שה- G1 בעלת מבנה של קלאב קאר, היא מציעה מושב זוגי מרווח במיוחד אשר ניתן לשבת בנוחות בעזרתו במהלך הנסיעה.

  כמו כן הקלנועית בעלת 4 גלגלים עם צמיגים המתאימים לנסיעה בדרך סלולה וכמו כן נסיעה בדרך לא סלולה. בעזרת הקלנועית ניתן לנסוע ללא הגבלה של סוג הקרקע, בנוחות מירבית.

  וכמובן הקלנועית בעלת מצברים חזקים במיוחד, אשר מבטיחים נסיעה רצופה, בין אם מדובר בעליות חדות או ירידות תלולות – הקלנועית חזקה מספיק כדי לעבור זאת בקלות.

  כיום קשה למצוא קלנועית G1 חדשה, הרבה בגלל שכבר אין להם יבואן כאן בארץ. אם תחפשו היטב תוכלו למצוא קלנועית יד שנייה במצב טוב, שתוכל לספק לכם את הפתרון.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך