קלנועית / מדריכים / מהן העלויות הנוספות שמגיעות עם קלנועית

מהן העלויות הנוספות שמגיעות עם קלנועית

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-6100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כאשר אתה בעל קלנועית, ישנן עלויות מסוימות הנלוות לבעלות. מחיר הרכישה הראשוני של הקלנועית הוא רק ההתחלה מכיוון שיכולות להיות הוצאות תחזוקה והוצאות אחרות גם כן. חשוב לזכור את העלויות הנוספות הנובעות כמו תיקון או החלפת חלקים, תיקונים והוצאות אחרות.

  הקלנועיות עצמן גובות עלויות שונות בהתאם לדגם, למותג ולתכונות שעשויות להיות נחוצות בהתאם למה תשתמשו בקלנועית. העלויות תלויות במה שהקלנועית שלך מסוגלת, הכולל דברים כמו כמה מהר היא יכולה לנסוע ובאיזה שטח היא יכולה להתמודד. קלנועיות כוללות גם פיצ'רים שונים כמו משענות יד או מקומות לשים את המשקה או הטלפון שלך.

  חלק ממותגי הקלנועית המובילים הם Pride Mobility, Merits, אפיקים, סולקס, Shoprider, Heartway, ועוד רבים אחרים.

  חלפים ותחזוקה של קלנועית

  בכל הנוגע לעלויות יש גם דברים כמו תחזוקה שנתית הדרושה לאחר כל כך הרבה קילומטרים של שימוש והחלפת צמיגים, סוללות וחלקים אחרים כשהם מתדרדרים עם הזמן.

  יתכן שתצטרך לדאוג לגבי עלות התיקון אם יקרה משהו, וזה יכול להיות מסובך עבור אנשים מסוימים.

  דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא לתכנן מראש איזה סוג קלנועית תתאים ביותר לאורח החיים שלך והיכן אתה מתכנן להשתמש בה, כך שכאשר יגיע הזמן לשלם הם תוכל לקבל את הערך המקסימלי אל מול העלות. בדרך זו לא תוציא יותר מהנדרש ותוכל לחסוך כסף בטווח הארוך אם הוא יענה על צרכיך ואורח חייך.

  באשר היכן ניתן למצוא קלנועיות ניידות אלה, ישנם מקומות רבים שאפשר לפנות אליהם בכדי להשיג אחת אך הכל תלוי בסוג הדגם או המותג שאתה רוצה, כמו גם במחיר שאתה רוצה להשקיע. אם אתה מעוניין לרכוש אחד מהכלים האלה וודא בעת הרכישה שאתה יודע מה הצרכים שלך וכי הקלנועית יכולה להתמודד איתם.

  כמו כן, הקפד לדבר עם איש השירות על כל שאלה או חשש שיש לך לפני שתקבל החלטה סופית על איזה כלי מתאים לך ביותר. כך יהיו פחות בעיות בעתיד של בעלות על אחד מהמכשירים הללו ויותר זמן ליהנות מהיתרונות הנלווים לכך.

  תחזוקת צמיגי קלנועית

  לדוגמה, יש צורך בניפוח צמיגים קבוע כדי לוודא שהקלנועית יכולה לנסוע בבטחה. אם הצמיגים לא מנופחים כל הזמן, עלול להיות צורך להחליף את הצמיג עבור אחד חדש.

  אם אינך יודע איזה סוג של צמיגים יהיה הטוב ביותר עבור הקלנועית שלך או שאתה זקוק לעזרה עם זה, יש מספר מקומות שאליהם תוכל לפנות כדי לקבל את העזרה. כמה מקומות שמציעים סיוע הם חנויות תיקונים מקומיות, חנות ציוד רפואי מקומי ואינטרנט.

  סוללת הקלנועית

  דברים אחרים שצריך לקחת בחשבון הם הסוללות. אם אתה משתמש בהם לפרקי זמן ארוכים מבלי לתת להם טעינה מלאה, אתה תבחין עם הזמן שהם פחות ופחות מגיבות ונעשות חלשות יותר עם הזמן. הסיבה לכך היא שצריך להטעין סוללות לאחר השימוש או שהן מתחילות לאבד את כוחן.

  החלפת סוללה יכולה להיות יקרה. בהתאם לסוג הקלנועית שלך וכמות המצברים שהיא משתמשת, החלפה שכזו יכולה לעלות כ- 3,000 ש"ח.

  אם אתה רוצה לשמור על קלנועית הניידות שלך כמה שיותר זמן חשוב להיות ערני עם הסוללות ולוודא שהן מלאות ככל האפשר בכל פעם שאתה מחנה את הקלנועית.

  בנוסף לכך, וודא שתתחזק את המצברים כראוי ואל תתן להם לשבת יותר מדי זמן מבלי להשתמש בהם. יש אנשים שחושבים שאם הם משתמשים בקלנועית שלהם רק פעם בחודש אבל לא מאחסנים אותה כראוי הם יכולים להימנע מהחלפת הסוללות, אבל זה פשוט לא נכון.

  יש לקחת בחשבון גם את מחיר הסוללות החדשות. סוללה חדשה עולה בסביבות ה- 500 ש"ח כאשר בדגמים מסוימים הקלנועית מבצעת שימוש בשלוש סוללות בו זמנית. 

  אם אתם מחפשים קלנועית, חשוב לדעת מה הצרכים שלכם ומגבלות התקציב שלכם. הקפידו לדבר עם עם כמה מקומות לפני שתקבלו החלטות סופיות על איזה מכשיר לרכוש, כך שיהיו פחות בעיות בהמשך הדרך.

  לסיכום

  כאשר אתם מחזיקים קלנועית יש צורך בתחזוקה שוטפת כגון הוספת אוויר או החלפת צמידים שחוקים. כמו כן, יש לפקח ולתחזק את כוח הסוללה כראוי על ידי טעינתם לאחר השימוש ולא לתת להם לשבת ללא שימוש רב מדי ללא שימוש חוזר. 

  העלויות יכולות להשתנות מאוד בהתאם לגודל וסוג הסוללות הנדרשים, אך בדיוק כמו כל דבר אחר הם זקוקים לטיפול ותשומת לב, אחרת הם ייכשלו במהירות. לתחזק קלנועית זה קל אם תעקבו אחר הטיפים הפשוטים האלה.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך