דף הבית / מדריכים / איך לשמור ולתחזק סוללה של קלנועית

איך לשמור ולתחזק סוללה של קלנועית

  לקבלת הצעת מחיר והכוונה על קלנועית השאירו פרטים:


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוחלת החיים של מצברים לקלנועית מוגבלת. בממוצע, הם נמשכים כשנתיים או שלוש שנים לפני שצריכים להחליף להחליף אותם. הטיפים הבאים יתנו לכם כמה דרכים כיצד תוכל להאריך את תוחלת החיים הזו ולשמור על סוללת הקלנועית שלך במצב טיפ-טופ למשך זמן רב יותר.

  שמור על טעינה: זה עשוי להישמע מובן מאליו, אך אלא אם כן לקלנועית שלך יש מתקן 'המתנה' שבו הוא יכול להחזיק את הטעינה שלו גם כאשר הוא אינו בשימוש, עליך לוודא שהסוללה טעונה מדי יום. ברוב הקלנועיות יש מחוון טעינה כלשהו, ​​כך שתוכל לראות כמה כוח נשאר בסוללה.

  שמור על הסוללה שלך: אם אתה לא שומר עליה, איך אתה יכול לצפות שהיא תחזיק מעמד? הרשימה הבאה תדגיש כמה נקודות מפתח.

  א) לעולם אל תפעיל את הסוללה לגמרי לפני הטעינה.

  ב) טען באופן קבוע בעת השימוש, במיוחד בתנאים חמים או בשימוש רב. אם אתה משתמש בקלנועית בגשם, במיוחד אם יורד גשם כבד, עליך לחבר אותו לחשמל למשך שעה בערך כדי להבטיח שהוא נטען מחדש.

  ג) שמור על הקלנועית שלך נקיה, לכלוך יכול למנוע מגע יעיל בין מסופי הסוללה למגעי המטען.

  ד) נסה לא לאחסן את קלנועית שלך בתנאים קרים מאוד או חמים מאוד.

  ה) אם מאחסנים את הקלנועית לפרק זמן ארוך, טען את הסוללה מדי חודש. אם אינך מתכוון להשתמש בקלנועית שלך במשך מספר חודשים, אנו ממליצים לבצע תחזוקה מונעת של הקלנועית שלך כדי לוודא שהכל פועל כראוי ולשמור עליו במצב טוב.

  3) קנה תמיד מחברה בעלת מוניטין. סוללה מתוחזקת לא יכולה להפחית את תוחלת החיים שלה, כך שאם בחרת לרכוש את סוללות הקלנועית החלופיות שלך במקום אחר, בדוק תמיד את איכות המוצר לפני שאתה קונה אותו.

  4) תשלום נוסף. בשנים האחרונות טכנולוגיית הסוללות השתפרה ורוב סוללות הקלנועיות מגיעות כעת עם מתקן המאפשר להטעין אותן בזמן השימוש. זה מאוד קל לביצוע, כל מה שאתה צריך הוא הארכת רשת ומתאם (ולא לשכוח את הכישורים של החשמלאי להתאים לו אם אתה לא יודע מה אתה עושה). אתה פשוט מחבר את אספקת החשמל כאשר אתה משתמש בקלנועית שלך, כך שהוא תמיד נטען. זה גם יתרון נוסף של הארכת חיי הסוללה.

  5) בצע בדיקות קבועות. במידת האפשר, יש לבדוק את הקלנועית שלך מדי שנה אצל מוסך בעל מוניטין שיבדוק את כל החלקים הנעים ויוודא שהכל פועל עבורך. עם קצת עבודות תחזוקה גם מצידך, אין סיבה שהסוללות שלך לא יממשו את מלוא הפוטנציאל שלהן. שמור עליהם והם ידאגו לך.

  אז לסיכום, כל עוד אתה שומר את הסוללה טעונה ומבצע בדיקות בסיסיות סביב החלקים הנעים של הקלנועית, היא אמורה להחזיק זמן רב יותר.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך