קלנועית / מדריכים / איך להעמיס קלנועית או כסא גלגלים לרכב

איך להעמיס קלנועית או כסא גלגלים לרכב

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-6100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קלנועיות וכסאות גלגלים הם כלים נפלאים לצורך ניידות בסביבה הקרובה, אבל מה קורה כאשר מעוניינים לנסוע לטייל או לבקר קרוב משפחה? במצב זה ישנו צורך להעמיס את הקלנועית או כסא הגלגלים בבטחה על המכונית שלכם, כדי להגיע ליעד ביחד עם כלי העזר שלכם.

  קלנועיות יכולות להיות די כבדות כדי להרים אותן בידיים ולכן ישנם כמה דרכים מומלצות להעמסה נוחה ובטוחה.

  שימוש בקלנועית מתקפלת

  ישנם כמה סוגים של קלנועית מתקפלת קלת משקל שניתן להעמיס בקלות על הרכב. ישנם דגמים אשר מתפרקים לכמה חלקים שונים, ואז ניתן לסדר אותם בנוחות בתא המטען של הרכב. לאחר שהגעתם ליעד פשוט מחברים את החלקים חזרה, והקלנועית מוכנה לנסיעה.

  כמו כן ישנם דגמי קלנועיות אשר מתקפלים באופן ידני או אוטומטי. אלו קלנועיות אשר נשארות בחתיכה אחת, ופשוט מתקפלות לתוך עצמן ובכך מאפשרות העמסה ואחסון נוח במכונית.

  העמסה על ידי רמפה ייעודית

  ניתן להעמיס קלנועיות או כסאות גלגלים על ידי שימוש ברמפה ייעודית המותאמת לרכב. שיטה זו מצוינת בעיקר כאשר מדובר בכלי כבד כמו קלנועית זוגית גדולה או כסא גלגלים ממונע.

  כאשר מעמיסים צריך למקם את הרמפה על הכניסה לתא המטען של המכונית, לאחר שהכל מותקן ומחובר כראוי עולים עם כסא הגלגלים או הקלנועית על גבי הרמפה ונוסעים אל פתח הרכב. הרמפה לאחר מכן מתקפלת וניתן לקחת אותה איתכם ברכב, כל זאת כדי שתהיה זמינה בשבילכם ברגע שתרצו לפרוק את הכלי מהרכב.

  מנוף הרמה לרכב

  דרך נוספת להעמיס קלנועית או כסא גלגלים לרכב היא שימוש במנוף הרמה ייעודי לרכב. מדובר על מנוף אשר מתחבר למכונית (לרוב באזור האחורי שלה) אליו מחברים את הקלנועית או כסא הגלגלים, והוא מרים ומעביר אותם לתוך המכונית.

  ישנם סוגים שונים של מנופי הרמה, אשר מסוגלים להעמיס משקלים שונים. לרוב צריך להתייעץ עם בעל מקצוע כדי לבצע את ההתאמה לרכב ולכלי הנסיעה שלכם.

  שימוש ברכב מונגש

  האפשרות הנוחה ביותר היא שימוש ברכב ייעודי לקלנועיות וכסאות גלגלים. מדובר על רכב עם מרחב פנימי גדול שבו יש מספיק מקום להכנסה של כלי העזר שלכם. כמו כן גם מבחינת העמסה ופריקה, הרכב מספק את כל התנאים כדי לבצע זאת בנוחות ובבטיחות.

  לסיכום, ישנן דרכים רבות להעמיס את הקלנועית או כסא הגלגלים שלכם, חשוב לדעת מהו סוג הרכב וכלי העזר שלכם כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר לתנאים שלכם. על ידי שימוש באחת מהדרכים האלו, אתם יכולים להימנע לחלוטין מהרמה של משקלים כבדים בעצמכם.

  הסיבה שרכשתם קלנועית או כסא גלגלים מלכתחילה הייתה כדי למנוע ממכם לבצע פעולות פיזיות שיכולות להקשות. לכן חשוב גם בעת העמסה של כלי העזר על גבי הרכב, לשמור על עצמכם ולהימנע מפעולות פיזיות מאתגרות.

  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי אלמוג קינן ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך