קלנועית אפיקים – דגמי הקלנועית במהלך השנים

  להצעת מחיר על קלנועית השאירו פרטים או התקשרו:
  077-804-8700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחד מהשמות הידועים ביותר בתחום הקלנועיות בארץ הוא קלנועית אפיקים. כבר שנים רבות שקלנועית אפיקים היא שם נרדף לקלנועית בישראל. במהלך השנים יצא לנו להכיר כמה וכמה דגמים של קלנועיות של אפיקים ובמאמר זה אני יעבור על הדגמים הבולטים שבהם.

  את הדגמים שאני אציג כאן ניתן למצוא היום בארץ בשוק הקלנועיות המשומשות או לקנות דגם חדש אם מדובר בדגם שאכן עדיין מייצרים. כיום קלנועית אפיקים מוכרים קלנועיות חדשות מדגמי ה- S שזו סדרת הקלנועיות הזוגיות הגדולות שלהם. וכמו כן הם מוכרים קלנועיות חדשות מסדרת ה- C שאלו קלנועיות היחיד שלהם.

  רקע על חברת קלנועית אפיקים

  אז כפי שהשם מרמז – קלנועית אפיקים היא חברה שנוסדה בקיבוץ אפיקים שנמצא בעמק הירדן. במשך השנים החברה גדלה והיא נקנתה על ידי חברת מטרו מוטור שהיא הבעלים כיום של קלנועית אפיקים. כיום הקלנועיות של אפיקים מיוצרות רובן במזרח (כמו כל שאר הקלנועיות הנמכרות בארץ כיום) והן משווקות לכל העולם.

  ניתן למצוא דגמים של קלנועית אפיקים בעיקר במקומות כמו קיבוצים ומושבים. משום שהן כלי רכב מושלם במקומות שכאלו לקשישים וכמו כן גם למשפחות צעירות עם ילדים.

  דגמים בולטים של קלנועית אפיקים

  במהלך השנים קלנועית אפיקים הוציאה כמה דגמים אייקונים לשוק. אני יעבור על הבולטים שבהן כאן.

  קלנועית אפיקים SE

  קלנועית אפיקים SE

  זהו אולי הדגם שהכי מזוהה עם קלנועית אפיקים. ה- SE הוא הדגם הקלאסי שהשאיר חותם במהלך השנים כקלנועית חזקה אמינה ואיכותית. ה- SE הוא דגם וותיק במיוחד שכבר לא מיוצר יותר כיום. אך עדיין ניתן למצוא SE יד שנייה במצב טוב, שמור ומטופל היטב.

  אפשר לראות לפי העיצוב שזו קלנועית קלאסית ותיקה ויציבה. הרבה אנשים זכו לנסוע על הקלנועית וליהנות ממנה במשך שנים רבות. זו קלנועית 3 גלגלים עם מבנה חזק ויציב, יש לה צמיגים צרים עם לחץ אוויר גבוה יחסית, מה שמאפשר לה לנוסע בנוחות גם בשטח לא סלול.

  קלנועית אפיקים בריז

  קלנועית אפיקים בריז

  דגמי הבריז אלו הדגמים שהביאו משב רוח רענן לקלנועיות של אפיקים. באותה תקופה שהם יצאו הם הביאו עיצוב חדשני ומרשים שהביא את הסטנדרט החדש של קלנועיות זוגיות. הבריז מתחלק לשתי גרסאות: בריז 3 ו- בריז 4. מדובר למעשה באותו הדגם כאשר השינוי היחידי הוא במספר הגלגלים של הקלנועית.

  בריז 3 בעל 3 גלגלים רחבים כאשר היתרון שלו הוא התמרון והאפשרות לבצע פניות חדות. הבריז 4 עם ארבעת הגלגלים שלו מספק יציבות גדולה יותר ופחות סיכוי להתהפכויות. שני הגרסאות זכו להצלחה כבירה, כל גרסה והיתרונות שלה.

  קלנועית אפיקים בריז S

  איך להפיק את המיטב מהקלנועית שלך

  לאחר סדרת הבריז המוצלחת קלנועית אפיקים הלכו צעד נוסף והביאו לעולם את קלנועית הבריז S. זהו שדרוג משמעותי של דגמי הבריז המוצלחים והפופולריים. מדובר על קלנועית בעיצוב חדשני, בעלת שמשה קדמית אשר מחוברת לגג ומספקת הגנה מפני רוחות וגשמים.

  קלנועיות בריז S הן קלנועיות נפוצות מאוד בארץ, מדובר על אחד הדגמים היותר מוצלחים של קלנועית אפיקים.

  קלנועית אפיקים סדרת S

  קלנועית אפיקים סדרת S

  כאן כבר מדובר בדגם החדיש ביותר שניתן למצוא של קלנועית אפיקים. זהו דגם שנמכר במחיר של 25 אלף ש"ח. קלנועית אפיקים משווקת את סדרת ה- S שלה בכל רחבי העולם. סדרת ה- S מציעה גם היא 2 גרסאות מרכזיות: S3 ו- S4 כאשר בדיוק כמו הבריז, ההבדל היחידי הוא במספר הגלגלים של הקלנועית.

  סדרת ה- S של קלנועית אפיקים היא בעצם שדרוג וחידוש של דגמי הבריז הפופולריים. כאשר ישנם חידושים נקודתיים ושיפורים קלים בעיצוב.

  לסיכום

  קלנועית אפיקים הפכה כבר מזמן לשם נרדף לקלנועית כאן בארץ. מדובר באחת החברות הוותיקות בתחום הקלנועיות בישראל. כיום היא מתחרה בשוק מול חברות חזקות אחרות כמו: קלנועיות מריץ, וולוית ועוד. תחום הקלנועיות רק הולך וגדל עם השנים, ועם הזמן צצות עוד ועוד חברות מתחרות לקלנועית אפיקים. לכן אי אפשר לדעת לאן הרוח נושבת אבל מה שבטוח זה שהולך להמשיך להיות מעניין.

  יקיר מלול

  כותב המאמר: יקיר מלול

  מאמר זה וכל התוכן באתר רכבי אמירים נכתב על ידי יקיר מלול ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקלנועיות החשמליות. בשביל שיהיה לכם את כל המידע שצריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומשתלמת, וכמובן כדי שתמצאו את הקלנועית שהכי מתאימה לכם. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  דגמי קלנועיות שיכולים לעניין אותך